The Flash: Ben Affleck se vrátí jako Batman

Přečtěte si

Boss Level: Akční nářez s časovou smyčkou unikl na internet

V tentýž den, kdy došlo k oznámení, že práva na uvedení několikrát odloženého snímku Boss Level zakoupila služba Hulu,...

5 časosběrných dokumentů Heleny Třeštíkové na HBO GO

Služba HBO GO chystá přidat do nabídky čtyři časosběrné dokumenty uznávané režisérky Heleny Třeštíkové. Tituly oceněné Českými lvi a...

12 nejlepších českých internetových seriálů

Internetových seriálů v Česku vzniká i v dnešní době, kdy podstatná část populace tráví svůj volny čas na síti,...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Vše nasvědčovalo tomu, že Bena Afflecka už v roli Batmana nikdy neuvidíme. Teď jsme se ale dozvěděli, že poslední představitel filmového netopýřího muže si roli zopakuje v připravovaném snímku The Flash.

Není to tak dávno, co nás potěšila zpráva, že se v očekávaném snímku The Flash objeví Michael Keaton, představitel Batmana z dílny Tima Burtona. Tvůrci filmu o rychlonohém superhrdinovi tak sází všechny karty na událost, jakou jsme na stříbrném plátně ještě nikdy neviděli. Dva Batmany v jednom filmu jsme opravdu nečekali. Komiksová předloha tomu ale přímo nabízí.

Flashpoint, ze kterého bude The Flash vycházet, se odehrává v alternativní časové ose, ve které Flash přichází o své schopnosti, Superman je zadržen vládou a Liga spravedlnosti neexistuje. Světem zmítá třetí světová, zapříčiněná spory mezi Wonder Woman a Aquamanem. Otázkou zůstává, kolik si snímek propůjčí právě z onoho comicsu.

Film o Flashovi, který bude součástí DCEU, se připravuje už od roku 2016. Za tu dobu se na projektu vystřídala řada režisérů i scénáristů, jméno hlavního představitele Ezry Millera ale zůstává. Na očekávaném snímku, který bude vycházet ze slavného komiksu Flashpoint, momentálně pracuje Andy Muschietti, tvůrce hororových hitů Máma a To.

Ben Affleck si zahrál Batmana ve snímcích Batman vs Superman, Liga spravedlnosti a objevil se i v potitulkové scéně Sebevražedného oddílu. Uvidíme ho i v předělané verzi Ligy spravedlnosti, která dorazí příští rok na HBO Max.

Uvedení Flashe by mělo proběhnout v červenu roku 2022.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také