The Batman: Trailer představuje Roberta Pattinsona v očekávané roli

Přečtěte si

23 skvělých filmů s češtinou, které Netflix odstraní tento týden

Na konci února opustí Netflix více jak padesát filmů, přičemž polovina z nich není na službě uvedena s češtinou....

10 trailerů týdne: Jackman cestující časem a zrození Cruelly de Vil

Další únorový týden za námi a my vám přinášíme nášup nejlepších trailerů za posledních sedm dní. Naděloval Disney v...

10 nelegálně nejstahovanějších filmů za poslední týden

Mezi nejstahovanější filmy týdne se dostaly dvě novinky. Na Netflixu uvedený thriller Jako v bavlnce se skvělou Rosamund Pike...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Trailer snímku The Batman byl zveřejněný během akce DC Fandome. Svou účastí tak trochu překvapil, protože první záběry jsme očekávali mnohem později, zejména kvůli pozastavení produkce během pandemie.

Trailer nového Batmana v ničem nešetří a bez ostychu servíruje jeden parádní záběr za druhým. Během dvou minut představí nového komisaře Gordona, Bruce Wayena i Batmana v plné polní a svoje místo zde zaujímá i Catwoman v podání Zoë Kravitz. Trailer navazuje na krátký teaser z únoru tohoto roku a kolekci fotografií, která odhalila Batmobil.

Málokterý filmový hrdina se dočkal tolika reinkarnací v tak krátkém čase, jako Batman. Původně měl dostat samostatný film v rámci DCEU, to se ale rozpadlo a kromě pár rozběhnutých filmů už se jeho fikční svět nejspíš nikam dál nerozvine. Týká se to i samostatného filmu The Batman, jenž připravoval Ben Affleck.

Film je psaný jako noirová detektivka, a režisér Matt Reeves (Monstrum, Úsvit Planety opic) se nechal slyšet, že samotného hrdinu hodlá pojmout jako Sherlocka Holmese. Což je skvělá zpráva, protože Batman je ve svých komiksech v první řadě detektiv a až poté psychopat, který potměšile straší zločince ve tmě…

The Batman má premiéru 30. září 2021.

The Batman DC Fandome Poster

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také