Kde sledovat pořad Prostřeno online

Přečtěte si

Boss Level: Akční nářez s časovou smyčkou unikl na internet

V tentýž den, kdy došlo k oznámení, že práva na uvedení několikrát odloženého snímku Boss Level zakoupila služba Hulu,...

5 časosběrných dokumentů Heleny Třeštíkové na HBO GO

Služba HBO GO chystá přidat do nabídky čtyři časosběrné dokumenty uznávané režisérky Heleny Třeštíkové. Tituly oceněné Českými lvi a...

12 nejlepších českých internetových seriálů

Internetových seriálů v Česku vzniká i v dnešní době, kdy podstatná část populace tráví svůj volny čas na síti,...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Oblíbený pořad Prostřeno vysílá televize Prima každý všední den. Kde sledovat Prostřeno online, pokud jste jej nestihli na obrazovkách?

Sledujte Prostřeno online na iPrima

Nejnovější epizody pořadu Prostřeno! můžete sledovat zdarma na stránkách iPrima. Jednotlivé díly online jsou zde seřazeny podle dne vysílání, tedy od pondělí do pátku. Žádná jiná služba Prostřeno online nenabízí.

Na stránkách iPrima se diváci mohou také zapojit do online hlasování o nejlepšího kuchaře a hostitele týdne. Na videotéce také najdete rozhovory se soutěžícími, recepty a další bonusy, které se do televize nevejdou. V Prostřenu se objevila také řada známých osobností ve speciálních epizodách.

Prostřeno běží na obrazovkách již od roku 2010. Za tu dobu televize Prima odvysílala nespočet epizod, a mezi nimiž se najdou i takové, které se jen tak nezapomenou. Nejnovější epizody se v televizi vysílají každý všední den v 17:50. Online jsou k dispozici posléze.

Pět soutěžících, pět večeří, menu tradiční i exotická! Reality show Prostřeno! je každodenní návštěvou vašich domovů, přehlídkou tanců kolem plotny, lákavou ochutnávkou, ale i sondou odolnosti zúčastněných. Dívejte se a HODNOŤTE!!! Kromě šedesátitisícové výhry, která je výsledkem klání soupeřů, je tu i deset tisíc pro každého, koho zvolí diváci. Vyhrát může dokonce i divák, který se jen zúčastní hlasování. A to celých 10 tisíc korun!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také