Kde sledovat pořad Malé lásky online

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Malá lásky jsou pořad televize Nova, který můžete sledovat na televizních obrazovkách nebo online na internetu. Kde přesně?

Malé lásky online na Nova Plus

Reality TV pořad Malé lásky se vysílá na televizi Nova a je dostupný online a zdarma na stránkách Nova Plus. Přesněji řečeno, Nova Plus nabízí online několik posledních epizod odvysílaných v televizi a hodně bonusových materiálů z natáčení nebo rozhovory s protagonisty. Aktuálně běží 4. série.

Malé lásky online na Voyo

Placená služba Voyo nabízí překvapivě jen druhou a současnou (čtvrtou) sérii online. Za 159 korun měsíčně můžete vidět s předstihem i následující epizody pořadu Malé lásky, další pořady a filmy televize Nova nebo kopu zahraničních filmů online. Pokud se ale poohlížíte jen po Malých láskách, službu Voyo nedoporučujeme.

V televizní sérii Malé lásky mohou diváci zblízka pohlédnout na intimní okamžiky padesáti nastávajících matek, jejich strach, bolest i radost. Poznají jedinečné příběhy porodních asistentek i lékařů, pro něž je rození každodenním posláním. Prožijí zlomové okamžiky, jež zůstávají pouze v rodinných albech, a nahlédnou za dveře, za nimiž přichází dítě na svět.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také