Kde hrát online hry zdarma

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Zlatá éra pro online hry zdarma už asi dávno skončila. I tak ale občas potřebujeme vypnout, zabavit se a třeba i zavzpomínat na školní dobu, kdy webové online hry zdarma frčely nejvíce. Tady jsou nejlepší místa, která hry zdarma nabízí doteď.

Online hry zdarma na 1001 her

Online hry zdarma 1001 hry

Oblíbeným místem na online hry zdarma je obsáhlý web 1001 hry. Nabízí online hry nejrůznějších žánrů včetně her zdarma pro více hráčů a známých titulů z mobilních zařízení. Nechybí ani hry zdarma pro nejmenší.

Online hry zdarma na Super hrách

Super hry

Superhry patří k nejstarším herním online webům u nás. Za svou dobu existence se výrazně nemění a pokud hledáte zábavu na pár minut, hledáte dobře. Prostředí Super her je opravdu jednoduché, a to se cení. Konkurence totiž většinou nabízí stejný obsah, ale zapomíná na hráčovo pohodlí.

Online hry zdarma na Raketce

Raketka

Raketka patří k nejhezčím webům, které nabízí online hry zdarma. Nabídka je asi taková, jakou byste čekali, zde se ale jede hlavně na efekt. Spouštění her jede bez problémů a samotné herní prostředí je oku lahodící. Na Raketce si můžete také přečíst spoustu článků v sekci magazín.

Poki

Poki

Úvodní stránka online her zdarma Poki Vás naprosto dostane. Není sice úplně nejpřehlednější, ale chuť na hru dokáže náramně podpořit. Zvýrazněné jsou nejlepší hry a ve spodní části najdete hezky uspořádanou nabídku podle kategorií a žánrů. Poki hry se povedly.

Duelovky

Duelovky

Dříve hry od Seznamu, dnes Duelovky. Vzhled webu se opravdu moc nezměnil a pokud jste milovali zázemí online her zdarma od Seznamu, bude se Vám líbit i tady. Pamatujete třeba na Slovní fotbal, Dámu nebo Piškvorky? Tak ty jsou tady pořád.

Gamescafe

Gamescafe

Webové online hry zdarma od Gamescafe spadají pod server Aktuálně. Gamescafe asi ničím nepřekvapí, snad jen kvalitním obsahem a ještě silnějším zázemím. Hry pochopitelně stejné jako všude jinde, ale nějakým způsobem se nám tady jednoduše líbí.

Pokračuj na místa, kde si zahrát sudoku online

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také