Jak na Netflix filmy zdarma

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Dopřejte si Netflix filmy zdarma po dobu třiceti dní. Nabízíme návod, jak na Netflix filmy zdarma.

Netflix zdarma krok za krokem

Registrace na Netflixu zabere jen pár minut. Na úvodní stránce Netflixu je dokonce uvedeno, že službu můžete vyzkoušet na 30 dní zdarma. Nejdříve tedy vyplníme emailovou adresu a klikneme na červené tlačítko.

Jak získat Netflix zdarma

Netflix nás následně informuje, že si nastavíme svůj účet, který můžeme nadále používat na kterémkoliv podporovaném zařízení. Od Netflixu zdarma nás dělí už jen několik kroků.

Jak získat Netflix zdarma

Netflix po nás chce vytvořit heslo. Tak ho tedy zadáme a zvolíme si, zda chceme do schránky dostávat novinky se zvláštními nabídkami Netflixu. A klikneme na Pokračovat.

Jak získat Netflix zdarma

Máme hotové dva kroky ze tří. Netflix připomíná, že ho máme zdarma na celý měsíc, a dokonce nás bude informovat tři dny před začátkem „ostrého“ provozu. Netflix je zcela bez závazků. V dalším kroku si zvolíme cenu měsíčního předplatného, která bude zaúčtována až po zkušební době (nebo nikdy).

Jak získat Netflix zdarma

Netflix zdarma po dobu třiceti dní chceme v té nejlepší kvalitě, takže zvolíme možnost Premium (319 Kč po vypršení zkušební doby). Netflix bude dostupný v rozlišení 4k a můžeme ho používat až na čtyřech zařízeních současně.

Jak získat Netflix zdarma

Teď už zbývá zadat číslo kreditní karty nebo se přihlásit přes PayPal. Po aktivaci účtu Vám nebude účtován žádný poplatek a před vypršením Netflixu zdarma Vás služba bude sama kontaktovat, že přecházíte na první platební období (pokud tedy Netflix nebudete mít v plánu zrušit).

Jak získat Netflix zdarma

Zvolili jsme možnost přes kreditní kartu. Stačí vyplnit, aktivovat a užívat si Netflix zdarma po dobu jednoho měsíce. V dalším kroku si ukážeme, jak službu Netflix zrušit a neplatit tak ani korunu.

Jak získat Netflix zdarma

Zrušení členství na Netflixu není žádný problém. V nastavení účtu, v horní části Členství a fakturace, zvolíme jednoduše Zrušit členství. Ke samotného zrušení účtu na Netflixu nedojde ihned, ale až po vypršení aktuálního platebního nebo zkušebního období. Takže Netflix máme zdarma na celý měsíc a o zrušení členství se již starat nemusíme.

Jak zrušit Netflix

Netflix je závislost. Je tedy velmi pravděpodobné, že se k němu po měsíci zdarma budete chtít vrátit. Máte tedy dvě možnosti. Založit nový účet s novou platební kartou nebo obnovit členství současného Netflix účtu. Klidně s menší obrazovou kvalitou a za nižší cenu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také