Proč nesledovat filmy online na FreeFilm

Přečtěte si

Nejlepší hororové seriály na Netflixu

U dobrého hororu se má člověk bát. Na Netflixu se i skvěle pobaví, protože většina zdejších titulů funguje i...

20 seriálů, kterými si zamilujete Netflix

Zvažujete Netflix? Tak pro Vás máme dvacet seriálových tipů, kterými se do Netflixu zamilujete. Seriály z originální tvorby Netflixu Americký vandal https://youtu.be/m3tkFOtM6go Těsně...

Recenze: Naděje – Když se jí (ne)dostává

Snímek, pojednávající o dost možná největší zkoušce, jakou může rodina zažít. O páru, který je ve středních letech a...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

FreeFilm je známá internetová stránka, která nabízí filmy online a zdarma. Přečtěte si, proč Free Film nedoporučujeme.

FreeFilm nabízí filmy online zdarma

FreeFilm se prezentuje jako největší filmový portál v Česku a na Slovensku nabízející filmy a seriály online. To mu rozhodně nevyvracíme, ale bohužel i v tomto případě se zde filmy objevují v podobě embedovaných videí, na které Free Film nevlastní žádná autorská práva. Sledovat vložené filmy na internetových stránkách je sice legální, ale autor, který daný film nahrál, už zákon porušuje. Tvůrci filmu pak z těchto stránek nemají ani korunu.

Stránky FreeFilm nemůžeme doporučit ani z hlediska pohodlnosti a bezpečnosti. Před spuštěním filmu (a během samotného sledování) vyskakují reklamní okna, která leckdy odkazují na velmi podezřelé stránky. Filmy online na Free Film také nedosahují kvalit streamovaného videa na oficiálních filmových službách. Vlastně tu ani nikdo nekontroluje titulky (jestli sedí) nebo dabing nepřebíhá obraz.

FreeFilm jako stránka samotná je přehledná a uživatel se na ni rychle zorientuje. Palec nahoru za rozšířené hledání a nejrůznější žebříčky, které usnadní výběr filmu. I tak ale tuto službu nedoporučujeme. Za pár stovek měsíčně si můžete předplatit filmové služby, které za to stojí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také