Proč nesledovat filmy online na Bombuj.tv

Přečtěte si

Nejlepší hororové seriály na Netflixu

U dobrého hororu se má člověk bát. Na Netflixu se i skvěle pobaví, protože většina zdejších titulů funguje i...

20 seriálů, kterými si zamilujete Netflix

Zvažujete Netflix? Tak pro Vás máme dvacet seriálových tipů, kterými se do Netflixu zamilujete. Seriály z originální tvorby Netflixu Americký vandal https://youtu.be/m3tkFOtM6go Těsně...

Recenze: Naděje – Když se jí (ne)dostává

Snímek, pojednávající o dost možná největší zkoušce, jakou může rodina zažít. O páru, který je ve středních letech a...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Filmový server Bombuj.tv je jedním z nejznámějších webů, kde sledovat filmy online zdarma. Nabídka filmů je skutečně bohatá. Nutno si ale uvědomit, že Bombuj zde nabízí nelegální kopie filmů. Sledování filmů online tu tedy nemůžeme doporučit.

Samotné Bombuj se odkazuje na Evropskou unii, která embedovaná videa vyhlásila jako legální a sledování filmů online (na které samozřejmě Bombuj nemá žádná práva) tak neporušuje žádný zákon.

Divák by si ale měl uvědomit, že ten, kdo film nahrál na internet, již zákon porušil a hrozí mu pěkně tučná pokuta. Filmy online na Bombuj tedy nic neporušují a záleží tak na svědomí diváka, zda se rozhodne podpořit tvůrce onoho filmu nebo si film dopřeje právě tady a podpoří filmové piráty.

Mezi nevýhody sledování filmů na Bombuj.tv určitě patří otravné reklamy, které se objevují téměř neustále a divák tak musí být neustále ve střehu. Nevesele je na tom i samotná kvalita videa, která nikdy nemůže dosáhnout takové kvality, jako sledování filmů online „správnou cestou“ na ověřených službách typu Netflix nebo HBO GO.

Bombuj.tv již dorazilo na mobilní telefony s Androidem. Přesněji se objevila aplikace Bombuj na stránkách Google Play, která by měla dopřát ještě lepší zážitek ve sledování filmů. Proti aplikace samotné nic nemáme, je však celkem zarážející, že Google vůbec něco takového sám podporuje.

Výbornými alternativy na filmy online od Bombuj jsou zcela legální videotéky, které žádný problém s autorskými právy nemají. Věnovali jsme jim vlastní článek (objevují se zde i filmy na Youtube) a doporučovat je budeme i nadále.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také