Proč nesledovat filmy online na Bombuj.tv

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Filmový server Bombuj.tv je jedním z nejznámějších webů, kde sledovat filmy online zdarma. Nabídka filmů je skutečně bohatá. Nutno si ale uvědomit, že Bombuj zde nabízí nelegální kopie filmů. Sledování filmů online tu tedy nemůžeme doporučit.

Samotné Bombuj se odkazuje na Evropskou unii, která embedovaná videa vyhlásila jako legální a sledování filmů online (na které samozřejmě Bombuj nemá žádná práva) tak neporušuje žádný zákon.

Divák by si ale měl uvědomit, že ten, kdo film nahrál na internet, již zákon porušil a hrozí mu pěkně tučná pokuta. Filmy online na Bombuj tedy nic neporušují a záleží tak na svědomí diváka, zda se rozhodne podpořit tvůrce onoho filmu nebo si film dopřeje právě tady a podpoří filmové piráty.

Mezi nevýhody sledování filmů na Bombuj.tv určitě patří otravné reklamy, které se objevují téměř neustále a divák tak musí být neustále ve střehu. Nevesele je na tom i samotná kvalita videa, která nikdy nemůže dosáhnout takové kvality, jako sledování filmů online „správnou cestou“ na ověřených službách typu Netflix nebo HBO GO.

Bombuj.tv již dorazilo na mobilní telefony s Androidem. Přesněji se objevila aplikace Bombuj na stránkách Google Play, která by měla dopřát ještě lepší zážitek ve sledování filmů. Proti aplikace samotné nic nemáme, je však celkem zarážející, že Google vůbec něco takového sám podporuje.

Výbornými alternativy na filmy online od Bombuj jsou zcela legální videotéky, které žádný problém s autorskými právy nemají. Věnovali jsme jim vlastní článek (objevují se zde i filmy na Youtube) a doporučovat je budeme i nadále.

7 KOMENTÁŘŮ

  1. Bombuj je picovina dosekana načita seto jak nevim co a pr sekund jede film a najednou se to sekne proste picovina nedoporucuji

  2. A co je vlastně legální,pokud máte peníze tak vlastně vše v této republice.mam pocit že herci ve filmech jsou více než zaplacení za svůj výkon,tak proč jim ještě platit dál,a to nepočítám další bandu příživníků.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také