Spree: Když taxikář ze Stranger Things zatouží po slávě

Přečtěte si

Autor

Daniel Birgus
Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

Sláva a uznání. Někteří po těchto věcech tak zoufale slouží, že jsou pro svých pomyslných patnáct minut slávy schopni udělat téměř vše. A přesně to je případ i třiadvacetiletého řidiče, který však v této honbě za nedosažitelným dojde příliš daleko.

Hlavní role se zhostil Joe Keery, který se proslavil oblíbenou postavou Stevea Harringtona ve Stranger Things. Interakci s mladšími ratolestmi a monstry z jiného světa vyměnil za mobilní telefon, sociální sítě a volant. Jeho Kurt je totiž řidičem pro firmu Spree, která je filmovou obdobou Uberu či Boltu působících u nás. Zoufale touží proslavit se a vymyslí, jak toho dosáhnout – ve svém automobilu nainstaluje několik skrytých kamer a své zákazníky začne nejprve terorizovat, poté i vraždit.

Režisér Eugene Kotlyarenko vsadil na originální formu, která zvyšuje divácký prožitek a autenticitu. Scény se totiž odehrávají skrze kamery v autě, popřípadě Kurtova videa na sociálních sítích. Ostatně, posuďte sami v traileru.

Zdroj: Forest Hill Entertainment

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také