Spree: Když taxikář ze Stranger Things zatouží po slávě

Přečtěte si

Nejlepší filmy o sociálních sítích

Sociální sítě jsou stále populárnějším tématem pro vznik filmů. Některé z nich zobrazují samotný vznik sociálně sítě, jiné se...

TOP 15 filmů na Netflixu bez české podpory

Vybrali jsme patnáct nejlepších filmů na Netflixu, které se zatím nedočkaly českých titulků a najdete je tak pouze v...

12 seriálů na Netflixu, které Netflix nenatočil, ale musíte je vidět

Netflix umí nejen točit skvělé seriály, umí je také dobře nakupovat. Pokud už většinu seriálů z produkce Netflixu máte...

Autor

Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

Sláva a uznání. Někteří po těchto věcech tak zoufale slouží, že jsou pro svých pomyslných patnáct minut slávy schopni udělat téměř vše. A přesně to je případ i třiadvacetiletého řidiče, který však v této honbě za nedosažitelným dojde příliš daleko.

Hlavní role se zhostil Joe Keery, který se proslavil oblíbenou postavou Stevea Harringtona ve Stranger Things. Interakci s mladšími ratolestmi a monstry z jiného světa vyměnil za mobilní telefon, sociální sítě a volant. Jeho Kurt je totiž řidičem pro firmu Spree, která je filmovou obdobou Uberu či Boltu působících u nás. Zoufale touží proslavit se a vymyslí, jak toho dosáhnout – ve svém automobilu nainstaluje několik skrytých kamer a své zákazníky začne nejprve terorizovat, poté i vraždit.

Režisér Eugene Kotlyarenko vsadil na originální formu, která zvyšuje divácký prožitek a autenticitu. Scény se totiž odehrávají skrze kamery v autě, popřípadě Kurtova videa na sociálních sítích. Ostatně, posuďte sami v traileru.

Zdroj: Forest Hill Entertainment

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také