Projekt Power: Jamie Foxx a Joseph Gordon-Levitt užijí pilulky na superschopnosti

Přečtěte si

Nejlepší filmy o sociálních sítích

Sociální sítě jsou stále populárnějším tématem pro vznik filmů. Některé z nich zobrazují samotný vznik sociálně sítě, jiné se...

TOP 15 filmů na Netflixu bez české podpory

Vybrali jsme patnáct nejlepších filmů na Netflixu, které se zatím nedočkaly českých titulků a najdete je tak pouze v...

12 seriálů na Netflixu, které Netflix nenatočil, ale musíte je vidět

Netflix umí nejen točit skvělé seriály, umí je také dobře nakupovat. Pokud už většinu seriálů z produkce Netflixu máte...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Netflix sotva uvedl akční sci-fi Old Guard: Nesmrtelní s Charlize Theron a už představuje další zajímavý počin Projekt Power. Tentokrát v hlavních rolích s Josephem Gordon-Levittem a Jamie Foxxem, kteří objeví pilulky, jenž v člověku probudí superschopnosti.

Po New Orleans se šíří zvěsti o nové pilulce, která dokáže rozvinout jedinečné nadpřirozené schopnosti. Má to ale háček: nikdy nevíte, jaké superschopnosti máte, dokud ji nepolknete. Někdo získá neprůstřelnou kůži, jiný neviditelnost, další neuvěřitelnou sílu. A někdo na pilulku reaguje daleko drsněji. Když ale kvůli téhle medicíně přesáhne zločinnost ve městě míru, musí se místní policajt (Joseph Gordon-Levitt) spojit s mladou dealerkou (Dominique Fishback) a bývalým vojákem toužícím po pomstě (Jamie Foxx). Pokud chtějí společně vystopovat a zastavit ty, kdo pilulku stvořili, musí být stejně silní jako jejich protivníci, i kdyby měli riskovat a sami pilulku použili.

Sci-fi thriller Projekt Power natočili Henry Joost a Ariel Schulman, režiséři obstojné podívané Nerve: Hra o život a hororových found footage Paranormal Activity 3 a 4. V hlavních rolích se představí Joseph Gordon-Levitt, Jamie Foxx, Rodrigo Santoro, Machine Gun Kelly a další.

Na Netflixu od 14. srpna 2020.

Zdroj: Netflix

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také