Possessor: Brandon Cronenberg začíná stejně jako jeho otec

Přečtěte si

Nejlepší filmy o sociálních sítích

Sociální sítě jsou stále populárnějším tématem pro vznik filmů. Některé z nich zobrazují samotný vznik sociálně sítě, jiné se...

TOP 15 filmů na Netflixu bez české podpory

Vybrali jsme patnáct nejlepších filmů na Netflixu, které se zatím nedočkaly českých titulků a najdete je tak pouze v...

12 seriálů na Netflixu, které Netflix nenatočil, ale musíte je vidět

Netflix umí nejen točit skvělé seriály, umí je také dobře nakupovat. Pokud už většinu seriálů z produkce Netflixu máte...

Autor

Surrealistický kyberpunkový body horor natočil syn Davida Cronenberga – muže, jenž proslul, surealismem, kyberpunkem a hlavně body hororem.

Hlavní postavou je profesionální vražedkyně s dost nezvyklým modem operandi – pomocí speciálního zařízení hackuje mysl jiných lidí a a používá jejich těla k provádění vražd. Jednou se jí ale podaří zmocnit těla, jehož mysl je mnohem silnější, než by bylo vražedkyni milé.

Stran děje je upoutávka dost skoupá, sestává hlavně ze surrealistických obrazů a brutálních výjevů, doprovázené psychedelickou hudbou. Podle všeho bude Possessor především vizuálně vjemová záležitost, kde hlavní roli hrají snové sekvence a kontrast éterických přenosů vědomí s nechutnou tělesností. Zkrátka se zdá, že Brandon Cronenberg směřuje svůj styl podobným stylem, jako jeho otec, jehož první filmy byly horory právě s podobnou tematikou.

Zdroj: Rhombus Media

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také