The Nest: Jude Law v roli sobeckého manžela toužícího po bohatství

Přečtěte si

Autor

Tereza Filounková
Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Studio IFC Films zveřejnilo první trailer k novému rodinnému dramatu The Nest. Už ze samotného traileru je cítit napětí nejen z příběhu, ale také mezi hlavními postavami. Filmové drama ukazuje, že pro spokojené manželství byste udělali všechno, i když by to znamenalo počtvrté se přestěhovat s celou svou rodinou. Jenže čeho je moc, toho je příliš.

Rory je ambiciózní podnikatel, který se svojí ženou a dětmi žije na předměstí klidného městečka v Americe. Cítí ale, že ho život nenaplňuje tak, jak by si představoval. Přesvědčí proto svojí rodinu, aby se všichni přestěhovali zpátky do jeho rodné Anglie. Rory má vše krásně naplánováno. Rodina se přestěhuje do pronajaté opuštěné farmy, kde začnou chovat koně a vybudují stáje. Jeho manželka Allison má konečně pocit, že se Rory našel, ale není toho najednou příliš? Rory se začíná chovat jako zbohatlík, který vlastní polovinu země, chodí na večírky s vlivnými lidmi a rád ukazuje, že na všechno má, což se Allison nelíbí. Vzrůstající napětí mezi manželi a nedařící se budování stájí může stát hodně, dokonce i rozpad rodiny.

V hlavní roli manželského páru se objeví Jude Law a Carrie Coon. Jude Law si momentálně zahrál v seriálu Nový papež nebo jej můžete znát jako mladého Brumbála z Fantastických zvířat. Herečka Carrie Coon si zahrála v pár dílech Avengers, známá je ale ze seriálu Pozůstalí nebo Hříšnice. Ve vedlejších rolích můžeme vidět herce Anne Reid, Oonu Roche nebo Adeela Akhtara. Za režií a scénářem k filmu stojí Sean Durkin, který v roce 2011 natočil psychologické drama Martha Marcy May Marlene s Elizabeth Olsen a Hugh Dancym v hlavních rolích.

Snímek vychází na VOD již 18. září 2020.

Zdroj: IFC Films

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také