Kingsman: První mise: Civilizovaná, leč neúprosná organizace zbrojí proti Rasputinovi

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Prequel dvojdílné série Kingsman za dob první světové války se představuje v novém traileru a potvrzuje zářijovou premiéru.

Zatímco se sebranka nejhorších tyranů a geniálních zločinců připravuje rozpoutat válku, jež má zahubit miliony lidí, jeden muž musí vyhrát závod s časem a zastavit je. Ve snímku Kingsman: První mise se stanete svědky zrodu první nezávislé tajné služby.

Po diváckém úspěchu s filmy Kingsman: Tajná služba a Kingsman: Zlatý kruh se režisér Matthew Vaughn (Hvězdný prach, Kick-Ass) opět vydává do světa agentů gentlemenů, tentokrát však do období, kdy se Kingsmani teprve formovali. Na diváky tak čeká zavítání do časů Mata Hari nebo Rasputina. Jelikož se však příběh odehrává v období první světové války, tak se ve snímku představí úplně noví hrdinové v čele s Ralphem Fiennesem v roli mentora. Snad se dočkáme i stejné pecky, tak jako v případě Tajné služby a Zlatého kruhu.

V titulních rolích se představí Ralph Fiennes, Harris Dickinson, Rhys Ifans, Charles Dance, Daniel Brühl, Aaron Taylor-Johnson, Matthew Goode, Gemma Arterton, Tom Hollander, Liam Neeson, a další.

V kinech hrají od 17. září 2020.

Zdroj: Falcon

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také