Greenland: Gerard Butler čelí apokalypse. Nastává doba krutých meteorických dešťů

Přečtěte si

Autor

Na svět se řítí zkáza z nebes a je u toho Gerard Butler. Tohle ovšem není Geostorm, ale něco mnohem civilnějšího. Butler hraje hlavu spořádané americké rodiny, která se ocitla v dobách krutých meteorických dešťů.

Greenland se v traileru vyhýbá pohledům z vyšších míst, nevidíme žádnou poradu v Bílém domě, pracující zaměstnance NASA ani hrdinné dělníky, kteří se chystají destruktivní vesmírné těleso zničit. Upoutávka na Greenland se zaměřuje na rodinu, která nás situací v nastalém fikčním světě provádí.

Společně s nimi posloucháme zprvu nevzrušené komentáře ze zpráv, sledujeme reportáž o trajektorii meteoritů a zažíváme prvotní šok, když je místo dopadu trochu jinde, než se čekalo. Butler si trochu netypicky vyzkouší civilní roli muže, který se v těžkých časech snaží zůstat se svými blízkými a udržet je naživu. Uvidíme působivý rodinný blockbuster?

Trailer unikl na internet již v dubnu tohoto roku, v poměrně špatné kvalitě, načež ho studio začalo stahovat z oběhu. Upoutávku jste mohli vidět i u nás.

Katastrofický snímek Greenland natočil Ric Roman Waugh, se kterým Gerard Butler spolupracoval již na snímku Pád anděla. Režisér rovněž stojí za skvělými kriminálkami Trestanec (2017) a Zločinec (2008). Ve vedlejších rolích se představí Morena Baccarin, Scott Glenn, David Denman, Andrew Bachelor a další.

V kinech hrají od 15. října 2020.

Zdroj: Vertical Ent.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také