Greenland: Gerard Butler čelí apokalypse. Nastává doba krutých meteorických dešťů

Přečtěte si

20 seriálů, kterými si zamilujete Netflix

Zvažujete Netflix? Tak pro Vás máme dvacet seriálových tipů, kterými se do Netflixu zamilujete. Seriály z originální tvorby Netflixu Americký vandal https://youtu.be/m3tkFOtM6go Těsně...

Recenze: Naděje – Když se jí (ne)dostává

Snímek, pojednávající o dost možná největší zkoušce, jakou může rodina zažít. O páru, který je ve středních letech a...

Nejlepší filmy Billa Murrayho

Výborný herec a ještě lepší komik Bill Murray včera oslavil své 70. narozeniny. Na jeho počest jsme vybrali nejlepší...

Autor

Na svět se řítí zkáza z nebes a je u toho Gerard Butler. Tohle ovšem není Geostorm, ale něco mnohem civilnějšího. Butler hraje hlavu spořádané americké rodiny, která se ocitla v dobách krutých meteorických dešťů.

Greenland se v traileru vyhýbá pohledům z vyšších míst, nevidíme žádnou poradu v Bílém domě, pracující zaměstnance NASA ani hrdinné dělníky, kteří se chystají destruktivní vesmírné těleso zničit. Upoutávka na Greenland se zaměřuje na rodinu, která nás situací v nastalém fikčním světě provádí.

Společně s nimi posloucháme zprvu nevzrušené komentáře ze zpráv, sledujeme reportáž o trajektorii meteoritů a zažíváme prvotní šok, když je místo dopadu trochu jinde, než se čekalo. Butler si trochu netypicky vyzkouší civilní roli muže, který se v těžkých časech snaží zůstat se svými blízkými a udržet je naživu. Uvidíme působivý rodinný blockbuster?

Trailer unikl na internet již v dubnu tohoto roku, v poměrně špatné kvalitě, načež ho studio začalo stahovat z oběhu. Upoutávku jste mohli vidět i u nás.

Katastrofický snímek Greenland natočil Ric Roman Waugh, se kterým Gerard Butler spolupracoval již na snímku Pád anděla. Režisér rovněž stojí za skvělými kriminálkami Trestanec (2017) a Zločinec (2008). Ve vedlejších rolích se představí Morena Baccarin, Scott Glenn, David Denman, Andrew Bachelor a další.

V kinech hrají od 15. října 2020.

Zdroj: Vertical Ent.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také