Candyman: Neopovažujte se vyslovit jeho jméno. Hororová ikona se vrací

Přečtěte si

Nejlepší filmy o sociálních sítích

Sociální sítě jsou stále populárnějším tématem pro vznik filmů. Některé z nich zobrazují samotný vznik sociálně sítě, jiné se...

TOP 15 filmů na Netflixu bez české podpory

Vybrali jsme patnáct nejlepších filmů na Netflixu, které se zatím nedočkaly českých titulků a najdete je tak pouze v...

12 seriálů na Netflixu, které Netflix nenatočil, ale musíte je vidět

Netflix umí nejen točit skvělé seriály, umí je také dobře nakupovat. Pokud už většinu seriálů z produkce Netflixu máte...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Letos v září se na filmová plátna vrátí známá hororová postava Candyman. Podívejte se na trailer a krátký teaser z minulého týdne.

Candyman, jak se tajemnému muži se špičatým hákem namísto pravé horní končetiny říká, je jedna z těch ne úplně známých, avšak stále ikonických postav hororového světa. Tento hrůzu nahánějící chlápek byl před lety znetvořen, včely si z něj udělaly terč. Jenže Candyman se po čase vrátil a začal terorizovat okolní obyvatele. Pouze ti odvážní se opováží pětkrát za sebou vyslovit před zrcadlem jeho jméno, a s těmi je později amen. Jeho původ bychom hledali v knižní předloze od Clive Barkera.

Muž s hákem odstartoval svojí zabijáckou kariéru roku 1992, kdy se poprvé objevil v amerických kinech. Dočkal se i dvojitého pokračování, jejichž kvality šly podstatně dolů. Od roku 1999 je Candyman mnohými vypuštěn z paměti.

Nový Candyman bude duchovním pokračováním, tím pádem půjde o čtvrtý díl série. Podíváme se do novodobého Chicaga, na místa, kde to všechno započalo.

Režisérkou Candymana je Nia DaCosta (Little Woods). V hlavních rolích připravovaného hororu se představí Yahya Abdul-Mateen II, Tony Todd, Teyonah Parris, Colman Domingo, Nathan Stewart-Jarrett, Rebecca Spence, Brian King a další.

V kinech hrají od 24. září 2020.

Zdroj: Forum Film

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také