Pokračování Avatara: Herci posílají pozdrav z vodní nádrže

Přečtěte si

10 filmů, které Netflix právě přidal do nabídky, aniž byste to věděli

V přehledu novinek na tento týden to vypadalo, že si Netflix vystačí s vlastní originální tvorbou. Služba nakonec překvapila...

20 nejočekávanějších prosincových filmů a seriálů na online službách

Prosinec nebude ve znamení pouze velkých premiér na Netflixu, případně na HBO, výborné filmy totiž přichází z kin na...

5 dokumentů o životě božského Diega Maradony

Před měsícem oslavil 60 let, dnes jeho život vyhasl. Diego Maradona, jeden z nejlepších fotbalistů všech dob, zemřel jen...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Postprodukční práce na čtyřech pokračování Cameronova Avatara se už brzy opět rozjedou. Mezitím se na oficiálním Twitteru objevila nová fotka s ústřední dvojicí.

Dokončovací práce na druhém Avatarovi na Novém Zélandu přerušila pandemie koronaviru, během několika dní se však tvůrci očekávaného velkofilmu opět vrátí do studií. Právě z nich pochází nejnovější zveřejněná fotka na Twitteru. Sam Worthington, Zoe Saldana a nové posily Kate Winslet a Cliff Curtis na ní natáčí scény v obří vodní nádrži. Zajímavá momentka může být stará už několik měsíců, protože samotné natáčení avatařích sequelů skončilo už v listopadu 2018.

James Cameron nedávno prohlásil, že do role ústředního padoucha se vrátí Miles Quaritch v podání Stephen Langa, a to ve všech plánovaných pokračováních. V dalších rolích se objeví třeba Vin Diesel a překvapivě Sigourney Weaver.

Avatar 2 by měl vzít kina útokem 17. prosince 2021, přičemž další pokračování pak vždy s dvouletým rozestupem. Podle plánu tedy uvidíme Avatara 5 v roce 2027.

Zdroj: Twitter

Nádrž detailně. Zdroj: Avatar Wiki

Zdroj: Avatar Wiki

Vrátí se Sigourney Weaver i Joel David Moore

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také