Pokračování Avatara: Herci posílají pozdrav z vodní nádrže

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Postprodukční práce na čtyřech pokračování Cameronova Avatara se už brzy opět rozjedou. Mezitím se na oficiálním Twitteru objevila nová fotka s ústřední dvojicí.

Dokončovací práce na druhém Avatarovi na Novém Zélandu přerušila pandemie koronaviru, během několika dní se však tvůrci očekávaného velkofilmu opět vrátí do studií. Právě z nich pochází nejnovější zveřejněná fotka na Twitteru. Sam Worthington, Zoe Saldana a nové posily Kate Winslet a Cliff Curtis na ní natáčí scény v obří vodní nádrži. Zajímavá momentka může být stará už několik měsíců, protože samotné natáčení avatařích sequelů skončilo už v listopadu 2018.

James Cameron nedávno prohlásil, že do role ústředního padoucha se vrátí Miles Quaritch v podání Stephen Langa, a to ve všech plánovaných pokračováních. V dalších rolích se objeví třeba Vin Diesel a překvapivě Sigourney Weaver.

Avatar 2 by měl vzít kina útokem 17. prosince 2021, přičemž další pokračování pak vždy s dvouletým rozestupem. Podle plánu tedy uvidíme Avatara 5 v roce 2027.

Zdroj: Twitter
Nádrž detailně. Zdroj: Avatar Wiki
Zdroj: Avatar Wiki
Vrátí se Sigourney Weaver i Joel David Moore

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také