Impact Event: Béčkový horor o konci světa a kanibalismu

Přečtěte si

Legenda, která milovala Prahu. V 91 letech zemřel hudební skladatel Ennio Morricone

Jeden z nejplodnějších a nejslavnějších filmových skladatelů, jež stál mimo jiné za srdcervoucí hudbou pro filmy Tenkrát na Západě,...

Nejlepší komedie tohoto léta najdete v kině i na internetu

Letní filmová sezóna zůstává ve stínu pandemie, důvody k smíchu ale rozhodně budou. Na skvělé komedie můžete vyrazit nejen...

Spider-Man: Filmy pavoučího muže seřazeny od nejhorších po nejlepší

Není to tak dávno, co začaly přípravy pokračování Paralelních světů, skvělého animáku, ve kterém jsme se střetli hned s...

Autor

Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

I když Hollywood velkou měrou paralyzovala současná situace týkající se koronaviru, naštěstí tvůrcům nic nebrání ve zveřejňování nových trailerů k chystaným filmům. A už vůbec to není překážkou pro nízkorozpočtové horory jako Impact Event, jehož postprodukce se trochu pozdržela. Nyní ale filmové studio Wild Eye Releasing konečně zveřejnilo trailer a snímek vydalo.

Apokalypsa se blíží. K zemi se řítí obrovský objekt, který se má srazit s naší planetou. A jak by se dalo čekat, lidé zprávy o blížícím se konci světa neberou vůbec dobře. Rozpoutává se boj nejen o suroviny, ale také o poslední útočiště a z lidí se nekontrolovatelně stávají zabijáci, kteří by pro záchranu svého života obětovali i vlastní rodinu. Šílenství však nabírá na obrátkách, když se většina z nich začne schovávat ve starém zábavním parku.

B. Luciano Barsuglia je kalifornský tvůrce, který si ozkoušel hned několik filmových profesí. Od herce přes střihače, producenta a scénáristu se postupně propracoval až na režisérské křeslo. Zatím ale neměl štěstí na průlomový film, mezi jeho nejznámější snímky zatím tedy patří Dr. Jekyll and Mr. Hyde z roku 2017 nebo Zombie Farm z roku 2007.

V hlavní roli uvidíme australského herce Vernona Wellse, jehož filmovým debutem byla malá role ve filmu Šílený Max 2 z roku 1981, následně se objevoval pouze v béčkových hororech. Dále pak uvidíme Richarda Grieca, Michaela Berrymana nebo Margaret O’Brien.

Film je divákům k dispozici od 7. dubna 2020.

Zdroj: Wild Eye Releasing

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také