Battle of Jangsari: Korejský válečný film s Megan Fox se představuje

Přečtěte si

16 zajímavých seriálů, které v březnu uvede Netflix

Netflix v březnu sází nejen na slušnou porci originálních filmů, ale ještě pestřejší nabídku seriálových novinek. Služba uvede další...

8 posledních filmů, které Netflix přidal s českým dabingem

Netflix přidává do nabídky desítky nových filmů a seriálů každý týden. Jen hrstka z nich ale obsahuje český dabing....

10 nejočekávanějších březnových titulů mimo Netflix

Zatímco Netflix bude v březnu dávkovat filmy pravidelně každý týden, na ostatních streamech bude novinek poskrovnu. To ale neznamená,...

Autor

Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, mimo jiné pak pro seriál Doctor Who. Mám zarytou nenávist vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase píšu o filmech, komiksech a knihách, čtu a zírám.

Jihokorejská filmová tvorba má toho světu rozhodně co říci. Důkazem budiž kupříkladu nedávný vítěz Zlaté palmy na festivalu v Cannes – Parazit. Šlo o zábavný a hlavně nesmírně svěže působící počin, který bude jistě vážným aspirantem na Oscara za nejlepší zahraniční film. Jak potom zapůsobí tento válečný film, zpracovávající příběhy zapomenutých hrdinů Korejské války? Posuďte níže v traileru s anglickými titulky…

Tento válečný thriller nabídne velice naturalisticky pojatou podívanou, v níž se 772 mladých (průměrný věk byl 17 let) a nezkušených korejských vojáků, kterým se dostalo jen dvoutýdenního výcviku, pokusí čelit nepříteli v sebevražedné misi.

Příběh dle skutečné události ve svém traileru skutečně vypadá dobře a dost v některých záběrech připomíná i takové špičkové válečné filmy, jako bylo kupříkladu Gibsonovo Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny.

Snímek Battle of Jangsari zatím nemá stanovené datum tuzemské premiéry. V Koreji již proběhla, rovněž pak i v USA, kde vstoupil tento film do kin 4. října.

Režírovalo jej duo Gyeong-taek Kwak a Tae-hoon Kim. V hlavních a vedlejších rolích se zde představují Myeong-min Kim, Minho, In-kwon Kim, Shi-yang Kwak, Chul-woo Han, Megan Fox, Bang-woo Dong, a další.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také