Jungle Cruise: Dwayne Johnson zažívá dobrodružství podle atrakce v Disneylandu

Přečtěte si

Nejlepší body horory

Body horor je zvrácený subžánr hororu, ve kterém dochází k psychickému i fyzickému násilí na lidském těle. Nejčastěji jde...

Nejlepší francouzské filmy za posledních 10 let

Kdo by neměl rád francouzské filmy. Doba Četníků už je sice dávno pryč, ale skvělé filmy se ve Francii...

Disneyho hrané remaky seřazeny od nejhoršího po nejlepší

Očekávanou Mulan uvidíme už v září (v kině nebo na internetu), a tak jsme seřadili zbylé Disneyho hrané remaky...

Autor

Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, mimo jiné pak pro seriál Doctor Who. Mám zarytou nenávist vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase píšu o filmech, komiksech a knihách, čtu a zírám.

Jelikož byla nová Jumanji (ale i Cesta na tajuplný ostrov 2) až překvapivě úspěšným remakem, není divu že Dwayne Johnson – v současnosti jeden z nejlépe placených herců Hollywoodu, jenž je též jednou z největších akčních ikon, se objeví v dalším podobně laděném dobrodružství. Nový trailer na Jungle Cruise je tady!

Tento snímek bude adaptací stejnojmenné atrakce v Disneylandu. Možná to zní divně, ale podobný koncept už je osvědčený. Takoví Piráti z Karibiku vznikli úplně stejně. Dobrodružná podívaná plná akce ve stylu Indiana Jonese rozhodně přijde vhod. Pokud bude povedená samozřejmě.

Tento snímek z amazonské džungle je na Disneyho pořadníku už nějaký ten pátek. Dokonce už měla být atrakce kupříkladu jednou zadaptována s ústředním duem série Toy Story: Příběh hraček, tedy Tomem Hanksem a Timem Allenem.

Z toho ovšem sešlo. Nyní se v rolích hlavních hrdinů objevují zmíněný Johnson a Emily Blunt. Bude se jednat o charismatického kapitána říční lodi a odhodlanou britskou objevitelku. Společně se vydají pátrat do džungle po mystickém stromu, který má mít tajemné léčivé vlastnosti…

Režie se ujal Jaume Collet-Serra, na scénáři se podíleli Glenn Ficarra, Michael Green a John Requa. V hlavních a vedlejších rolích se představí Dwayne Johnson, Emily Blunt, Jesse Plemons, Édgar Ramírez, Paul Giamatti, Andy Nyman, Jack Whitehall, Dani Rovira, Quim Gutiérrez, Mark Ashworth, Sulem Calderon, Annika Pampel, a další.

Film má premiéru v létě 2020.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také