Night Monkey: Když si Sony utahuje z Disneyho

Přečtěte si

Valhalla: Říše bohů: Thor a Loki znovu odvrací Ragnarok v temné severské fantasy

Výpravná dánská fantasy Valhalla: Říše bohů nás zavede do příběhu severské mytologie, ve kterém budou hlavní hrdinové, bohové, odvracet...

Recenze: Staříci – Roadmovie o pomstě a strastech stáří

Ve skutečnými událostmi inspirovaném snímku se spolu na plátně vůbec poprvé objevují herečtí matadoři Jiří Schmitzer a Ladislav Mrkvička...

Recenze: Parazit – Korejský Tarantino?

Snímek Parazit uchvátil kritiky, a nyní je na nejlepší cestě učinit totéž v kinech svým "masovým" divákům. Jaký je...

Autor

Tomáš Lesk
Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, dále seriál Doctor Who, a zarytou nenávistí vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase hraji hokej, čtu a zírám.

O tom, že Spider-Man již není součástí MCU víme a samozřejmě nás to docela mrzí. Zejména díky povedenému Daleko od domova, který měl navíc i velmi zajímavý cliffhanger v samotném závěru, kde se prostě počítalo s dalším snímkem. Na ten tedy nedojde. Nebo ne jak se plánovalo. V reakci na tuto informaci začala po internetu kolovat řada vtipů a memů. Nu a zdá se, že u Sonyho mají docela smysl pro humor.

V souvislosti s vydáním Spider-Man: Daleko od domova na Blu-ray a DVD vydalo studio na svém YouTube účtu speciálně upravený a sestříhaný trailer na Night Monkey. Jedná se o Spideyho alter-ego, které na základě jeho černého “stealth” kostýmu ve filmu vymyslel jeho kamarád Ned. A jelikož Marvel Studios a potažmo tedy Disney již na Spideyho ve filmu nemají práva, týkala se řada zmíněných fanouškovských memes právě toho, že Marvel vydá film s novým hrdinou – zmíněným Night Monkeym.

Když se studia nedohodla, je dobře, že alespoň umí pohlédnout na to vše s humorem, když už nic jiného. Jen škoda, že to nevyšlo na apríla, to by opravdu stálo za to. Pravděpodobně se jedná o vtip, nebo dokonce obdobu zdviženého prostředníčku. Spidey bude mít své vlastní universum a spekuluje se o tom, že by se mohl objevit už v chystaném pokračování Venoma. Trailer na “Night Monkey” se nese v temnějším duchu než celá dosavadní reklamní kampaň na Daleko od domova, což může trošku odrážet všechny události posledních týdnů. Tak či tak, trailer je zde a Spideyho na nosičích si můžete užít už od 1. října.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také