Night Monkey: Když si Sony utahuje z Disneyho

Přečtěte si

Nejlepší filmy Channinga Tatuma

Tanečník, producent a herec Channing Tatum se zapsal do srdcí mnoha dívek snímkem Let's Dance. Ten sice nepatří mezi...

Nejlepší filmy Joaquina Phoenixe

Joaquin Phoenix je pan herec. Naposled to dokázal v komiksové adaptaci Jokera, za kterého si odnesl Oscara. Herecký chameleon...

Nejlepší filmy Charlieho Hunnama

Charlie Hunnam, hvězda seriálu Zákon Gangu, se objevuje na stříbrném plátně od roku 1999. Na kontě má hned několik...

Autor

Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, mimo jiné pak pro seriál Doctor Who. Mám zarytou nenávist vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase píšu o filmech, komiksech a knihách, čtu a zírám.

O tom, že Spider-Man již není součástí MCU víme a samozřejmě nás to docela mrzí. Zejména díky povedenému Daleko od domova, který měl navíc i velmi zajímavý cliffhanger v samotném závěru, kde se prostě počítalo s dalším snímkem. Na ten tedy nedojde. Nebo ne jak se plánovalo. V reakci na tuto informaci začala po internetu kolovat řada vtipů a memů. Nu a zdá se, že u Sonyho mají docela smysl pro humor.

V souvislosti s vydáním Spider-Man: Daleko od domova na Blu-ray a DVD vydalo studio na svém YouTube účtu speciálně upravený a sestříhaný trailer na Night Monkey. Jedná se o Spideyho alter-ego, které na základě jeho černého „stealth“ kostýmu ve filmu vymyslel jeho kamarád Ned. A jelikož Marvel Studios a potažmo tedy Disney již na Spideyho ve filmu nemají práva, týkala se řada zmíněných fanouškovských memes právě toho, že Marvel vydá film s novým hrdinou – zmíněným Night Monkeym.

Když se studia nedohodla, je dobře, že alespoň umí pohlédnout na to vše s humorem, když už nic jiného. Jen škoda, že to nevyšlo na apríla, to by opravdu stálo za to. Pravděpodobně se jedná o vtip, nebo dokonce obdobu zdviženého prostředníčku. Spidey bude mít své vlastní universum a spekuluje se o tom, že by se mohl objevit už v chystaném pokračování Venoma. Trailer na „Night Monkey“ se nese v temnějším duchu než celá dosavadní reklamní kampaň na Daleko od domova, což může trošku odrážet všechny události posledních týdnů. Tak či tak, trailer je zde a Spideyho na nosičích si můžete užít už od 1. října.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také