Malé ženy: Hvězdné obsazení v dalším zpracování literární klasiky

Přečtěte si

Autor

Tereza Filounková
Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Filmové studio Sony Pictures zveřejnilo první oficiální trailer k novému snímku režisérky Grety Gerwig. Ta se pustila do filmového zpracování klasiky Malé ženy od spisovatelky Louisy May Alcott z roku 1868. Do obsazení režisérka zvolila opravdu hvězdná jména včetně své oblíbenkyně Saoirse Ronan.

Film sleduje příběh čtyř sester. Každá s jiným temperamentem, talentem a chováním. Meg je romantická duše, Jo je nezkrotná a odvážná, Beth si ráda užívá svého klidu a nejmladší Amy ráda touží po pozornosti. Film sleduje jejich dospívání a život. Společně musejí projít několika těžkými událostmi včetně chudoby, nemocí, ale také láskou, která dívkám obrátí doslova život naruby.

V hlavních rolích čtyř sester se nám představí Saoirse Ronan, Emma Watson, Florence Pugh a Eliza Scanlen. Roli Marmee, která se o dívky stará a vychovává je, zatímco jejich otec bojuje ve válce, ztvárnila Laura Dern. Vedlejší roli bohaté tety March si zahrála držitelka Oscara Meryl Streep. Režisérka, herečka a scénáristka Greta Gerwig má za sebou úspěch v podobě filmu Lady Bird, který získal několik nominací na Oscara včetně nejlepší režie.

Snímek bude mít světovou premiéru 25. prosince 2019. Česká premiéra je stanovena na 30. ledna 2020.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také