Lov: Hunger Games v novém kabátku aneb zachraň se, kdo můžeš

Přečtěte si

Autor

Tereza Filounková
Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Filmové studio Blumhouse, které nám dalo oblíbený horor Uteč a oscarový hudební snímek Whiplash, přináší další napínavý hororový příběh, lehce připomínající oblíbenou sérii Hunger Games.

Dvanáct cizinců se z ničeho nic probudí na místě, kde nikdy před tím nebyli, natož aby tušili, jak se tam dostali. Nevědí, že všichni byli zvoleni pro jediný úkol – lov. Nejvyšší elita na zemi, se baví novým sportem, kterým je lovení lidí. Hru ale naruší jedna z lovených obětí Crystal, která hru zná a zvládá daleko lépe než její tvůrci. Crystal se rozhodne dostat přímo do centra elity za záhadnou ženou, která za stvořením hry stojí.

V hlavní roli Crystal se nám představí Betty Gilpin. Herečka je známá převážně z vedlejších rolí a díky roli ze seriálu Glow. Mezi další „kořistí“ se objeví Emma Roberts, Ike Barinholtz nebo Glenn Howerton. V roli hlavní záporačky, se můžeme těšit na držitelku Oscara Hilary Swank.

Do českých kin uvede akční horor společnost CinemArt 26. září 2019.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také