Lov: Hunger Games v novém kabátku aneb zachraň se, kdo můžeš

Přečtěte si

Nejlepší filmy Channinga Tatuma

Tanečník, producent a herec Channing Tatum se zapsal do srdcí mnoha dívek snímkem Let's Dance. Ten sice nepatří mezi...

Nejlepší filmy Joaquina Phoenixe

Joaquin Phoenix je pan herec. Naposled to dokázal v komiksové adaptaci Jokera, za kterého si odnesl Oscara. Herecký chameleon...

Nejlepší filmy Charlieho Hunnama

Charlie Hunnam, hvězda seriálu Zákon Gangu, se objevuje na stříbrném plátně od roku 1999. Na kontě má hned několik...

Autor

Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Filmové studio Blumhouse, které nám dalo oblíbený horor Uteč a oscarový hudební snímek Whiplash, přináší další napínavý hororový příběh, lehce připomínající oblíbenou sérii Hunger Games.

Dvanáct cizinců se z ničeho nic probudí na místě, kde nikdy před tím nebyli, natož aby tušili, jak se tam dostali. Nevědí, že všichni byli zvoleni pro jediný úkol – lov. Nejvyšší elita na zemi, se baví novým sportem, kterým je lovení lidí. Hru ale naruší jedna z lovených obětí Crystal, která hru zná a zvládá daleko lépe než její tvůrci. Crystal se rozhodne dostat přímo do centra elity za záhadnou ženou, která za stvořením hry stojí.

V hlavní roli Crystal se nám představí Betty Gilpin. Herečka je známá převážně z vedlejších rolí a díky roli ze seriálu Glow. Mezi další „kořistí“ se objeví Emma Roberts, Ike Barinholtz nebo Glenn Howerton. V roli hlavní záporačky, se můžeme těšit na držitelku Oscara Hilary Swank.

Do českých kin uvede akční horor společnost CinemArt 26. září 2019.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také