Zlatokopky: Jennifer Lopez se skupinou striptérek proti Wall Street

Přečtěte si

Olga Sommerová a lidé morální integrity. Jaká jsou stěžejní díla zkušené dokumentaristky?

Držitelka Českého lva za dokumentární snímek Červená, Olga Sommerová, přijala výzvu a rozhodla se natočit film o básníkovi a...

TOP 15: Nejlepší filmy odehrávající se ve vesmíru

Tento týden nás čeká premiéra netrpělivě očekávaného sci-fi filmu Ad Astra, kde si hlavní roli zahrál Brad Pitt. Pojďme...

Recenze: Panství Downton – Velkolepé zakončení a povedená sonda do života britské aristokracie

Za cca pět let svého vysílání sbíral seriál Panství Downton samou chválu. Kritici byli nadšení, diváci se nemohli dočkat...

Autor

Profilový obrázek
Tereza Filounková
Telefonní operátorka, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílé Hollywoodské filmy.

Pokud jste někdy toužili po tom, vidět polonahou Jennifer Lopez svíjet se u tyče a svádět zazobané muže v oblecích, tak máte jedinečnou příležitost. Společnost STXfilms zveřejnila první oficiální trailer k novému filmu.

Život striptérky není vůbec jednoduchý. Spousta žen si zvolí tuhle profesi hlavně kvůli tomu, aby uživily své děti. Problém je, že pokud jsou součástí klubu, musejí dávat provize vedoucímu. Proto se skupina striptérek rozhodne opustit své zaměstnavatele, spojit se a živit se na vlastní pěst. Za své klienty si vyberou ty nejbohatší chlápky z Wall Street až na to, že nepoužívají zrovna nejlepší způsoby, jak od nich získat peníze.

Vedoucí týmu striptérek není nikdo jiný, než právě Jennifer Lopez. Zpěvačka, herečka a tanečnice, která je svými svůdnými pohyby a výstavním tělem známá po celém světě. Pod svá ochranná křídla si vezme Constance Wu, Julii Stiles, Keke Palmer, Lili Reinhart, Lizzo a Cardi B. Režie se ujala režisérka a scénáristka Lorene Scafaria, která stojí za úspěšným filmem Hledám přítele pro konec světa.

Příběh na motivy skutečných událostí je natočený podle novinového článku z New York Magazinu, který mezi čtenáři vyvolal senzaci. Do českých kin uvede film společnost Vertical Ent. 12. září 2019.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také