Ibiza: Když se snová dovolená změní v šílenou

Přečtěte si

Disney+ odhalil svou budoucí nabídku. Je obrovská

S nárůstem popularity streamovacích služeb začínají kromě Netflixu či HBO do tohoto relativně nového oboru fušovat i další společnosti....

Recenze: Stehlík se ztrácí v pavučině retrospektiv, zato zaujme vizuálem

Filmové drama Stehlík na motivy veleúspěšné stejnojmenné knihy autorky Donny Tartt, oceněné Pulitzerovou cenou, vypráví ve dvou časových rovinách...

Jungle Cruise: Dwayne Johnson zažívá dobrodružství podle atrakce v Disneylandu

Jelikož byla nová Jumanji (ale i Cesta na tajuplný ostrov 2) až překvapivě úspěšným remakem, není divu že Dwayne...

Autor

Profilový obrázek
Tereza Filounková
Telefonní operátorka, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílé Hollywoodské filmy.

Francouzská kinematografie letos potěší české fanoušky další komedií. Aby všechny naladila na prázdninovou vlnu, odehrává se její příběh na Ibize. Ukáže nám strasti jedné ne úplně dokonalé a semknuté rodiny, jejíž novou hlavou je Christian Clavier.

Ibiza je letní rodinná komedie, která se zaměřuje na Phillipa a Carol. Ti už mají svá mladá léta za sebou. Oba jsou rozvedení a osamělí, a když se jednoho dne setkají, je to láska na první pohled. Phillipe má ale před sebou velkou překážku – Carolininy děti. Ty z něho nejsou vůbec nadšeny a dávají mu to jasně najevo. Aby si Phillipe děti trochu naklonil, slíbí, že pokud Carolinin syn udělá maturitu, budou si moc vybrat dovolenou. Slovo dá slovo a jede se na Ibizu, kde začíná to největší rodinné šílenství, jaké by Phillipe nečekal ani v nejhorším snu.

Režisér Arnaud Lemort má za sebou již dvě úspěšné komedie, které byly ve Francii přijaty velmi pozitivně. První komedii natočil ve spolupráci se známým francouzským režisérem Dominiquem Farrugiou. Šlo o klasický romantický příběh o dvou přátelích, jeden věří na pravou lásku, druhý věří jen v sex a oba budou muset své víry přehodnotit potom, co potkají ženy svých snů. Do druhé komedie o nejlepších přátelích, ze kterých jeden trpí depresemi se pustil Lemort již sám. Oba snímky byly v zemi vzniku přijaty velmi pozitivně, český divák se bohužel nedočkal ani jednoho. Nyní se Lemort pouští do rodinné komedie a čeští diváci budou mít možnost jeho film zhlédnout i v kinech.

V hlavních rolích Phillipe a Carol se nám představí francouzští herci Christian Clavier a Mathilde Seigner. Ve vedlejších rolích se objeví například herečka z filmu Zbrusu nový zákon Pili Groyne nebo Frédérique Bel známá z komedie Co jsme komu zase udělali?, jednu z rolí ztvárnil i režisér a herec Olivier Marchal. Snímek bude mít premiéru v českých kinech 25.července 2019.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také