Jay and Silent Bob Reboot: První trailer představuje hvězdná camea

Přečtěte si

Nejlepší filmy Johnnyho Deppa, herce s bohémskou minulostí

Johnnymu Deppovi v posledních letech možná došla šťáva, výborné role a nezapomenutelné filmy z minulosti mu už ale nikdo...

Nejlepší české dokumenty za posledních 10 let

Nejúspěšnější český dokument všech dob V síti ještě pořád máte šanci vidět v kině. A pokud Vám jeden film...

Nejlepší motivy od legendárního Ennia Morriconeho. Zaposlouchejte se

Ennio Morricone zemřel ve věku 91 let. Hudbu skládal prakticky už od školky, jeho skladatelská kariéra tak trvala zhruba...

Autor

Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Režisér a herec Kevin Smith přichází opět se slavnou komediální dvojicí nejlepších přátel Jaye a Boba. Pro pokračování se navrátila spousta slavných tváří z předchozích filmů Kevina Smithe, kde Jay a Bob společně účinkovali. První zveřejněný trailer nás navnadí na vtipný příběh a herecké obsazení.

Jay a mlčenlivý Bob svůj styl života vůbec nezměnili. Stále se věnují filmům a kouřením trávy. Jednoho dne zjistí, že se chystá natáčení rebootu jejich oblíbeného komiksového filmu Bluntman and Chronic. Společně se rozhodnou, že tomu zabrání a na své cestě do Hollywoodu potkávají spoustu starých známých tváří včetně Holdena, Lokiho, Brodieho nebo Becky. Jay navíc zjistí, že má dceru, která se opravdu potatila a rozhodně má pro strach uděláno.

V hlavních rolích se vracejí Jason Mewes a Kevin Smith, který stojí i za režií filmu. V dalších rolích se můžeme těšit na Bena Afflecka, Matta Damona, Justina Longa, Chrise Hemswortha, Jasona Lee a spoustu dalších. Režisér Kevin Smith stojí za úspěšnými komediálními snímky jako například Dogma, Flákači, Hledám Amy nebo Podvodníci z New Jersey.

Datum premiéry zatím není známé.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také