Judy: Neuvěřitelná proměna Renée Zellweger v prvním traileru

Přečtěte si

Autor

Tereza Filounková
Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Životopisných snímků není nikdy dost. Stále je mnoho hvězd, jejichž životní příběh stojí za zfilmování. Nyní se filmoví tvůrci rozhodli na plátna přinést příběh největší hvězdy 40. let, zpěvačky a herečky Judy Garland.

Čaroděj ze země Oz z roku 1939 je fantasy muzikál, ve kterém si hlavní roli zahrála teprve sedmnáctiletá Judy Garland, právě díky tomuto muzikálu se stala hvězdou. A píseň Somewhere Over The Rainbow je známá většině světové populace. Britský režisér Rupert Goold odhalí filmovým divákům nejen její herecké začátky, ale také nahlédneme do jejího osobního života, v jehož závěru bojovala se závislostí na lécích.

V hlavní roli Judy se nám představí držitelka Oscara Renée Zellweger. Její dva muže, kterým se film bude rovněž věnovat, ztvárnili Rufus Sewell, ten se představí jako Judyin třetí manžel Sidney Luft a mladý herec Finn Wittrock, jež ztvárnil roli posledního manžela Mickey Deanse. Herečka Gemma-Leah Devereux si zahrála Judyinu dceru Lizu Minnelli, která se věnuje také herectví a zpěvu, stejně jako její zesnulá matka.

Světová premiéra by měla proběhnout 27. září 2019. A už podle krátkého traileru a samotného žánru tohoto snímku se dá předpokládat, že půjde o slibného adepta na nominace na Oscary.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také