Judy: Neuvěřitelná proměna Renée Zellweger v prvním traileru

Přečtěte si

The Green Knight: Dev Patel nasazuje život v artušovské legendě

Artušovská legenda o Zeleném rytíři je dobře uschovaná v britském národním muzeu. Bylo jen otázkou času, než se z dávného příběhu...

Recenze: Zasloužený Oscar pro Renée Zellweger v roli Judy Garland

Americká herečka Renée Zellweger si za roli Judy Garland nedávno došla pro Cenu Akademie. Proměnila tak druhou ze svých...

Recenze: Sviňa je thriller s mrazivě reálnou předlohou

Do kin vstupuje novinka od našich slovenských bratrů, adaptující stejnojmennou knihu od Arpáda Soltésze. Jedná se o drsný thriller...

Autor

Profilový obrázek
Tereza Filounková
Telefonní operátorka, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílé Hollywoodské filmy.

Životopisných snímků není nikdy dost. Stále je mnoho hvězd, jejichž životní příběh stojí za zfilmování. Nyní se filmoví tvůrci rozhodli na plátna přinést příběh největší hvězdy 40. let, zpěvačky a herečky Judy Garland.

Čaroděj ze země Oz z roku 1939 je fantasy muzikál, ve kterém si hlavní roli zahrála teprve sedmnáctiletá Judy Garland, právě díky tomuto muzikálu se stala hvězdou. A píseň Somewhere Over The Rainbow je známá většině světové populace. Britský režisér Rupert Goold odhalí filmovým divákům nejen její herecké začátky, ale také nahlédneme do jejího osobního života, v jehož závěru bojovala se závislostí na lécích.

V hlavní roli Judy se nám představí držitelka Oscara Renée Zellweger. Její dva muže, kterým se film bude rovněž věnovat, ztvárnili Rufus Sewell, ten se představí jako Judyin třetí manžel Sidney Luft a mladý herec Finn Wittrock, jež ztvárnil roli posledního manžela Mickey Deanse. Herečka Gemma-Leah Devereux si zahrála Judyinu dceru Lizu Minnelli, která se věnuje také herectví a zpěvu, stejně jako její zesnulá matka.

Světová premiéra by měla proběhnout 27. září 2019. A už podle krátkého traileru a samotného žánru tohoto snímku se dá předpokládat, že půjde o slibného adepta na nominace na Oscary.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také