Reklama na pivo, ve které bratr Brada Pitta paroduje slavnou scénu z filmu Sedm

Přečtěte si

Recenze: Panství Downton – Velkolepé zakončení a povedená sonda do života britské aristokracie

Za cca pět let svého vysílání sbíral seriál Panství Downton samou chválu. Kritici byli nadšení, diváci se nemohli dočkat...

Recenze: Takové krásné šaty – Zvrácený horor o oživlých šatech nebo absurdní kritika konzumu?

Ani jedno, a přitom obojí zároveň. A k tomu ještě střelená komedie se závany mysteriózna. To bych řekl o...

Recenze: To Kapitola 2 – Pokračování téměř bez Pennywise

Dočkali jsme se. Napjatě vyhlížené pokračování nejúspěšnějšího hororu všech dob, To, vstupuje do kin. Jak se nám pokračování hororu...

Autor

Profilový obrázek
Tereza Filounková
Telefonní operátorka, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílé Hollywoodské filmy.

Douglas Pitt je mladším bratrem herce Brada Pitta. Podobu rozhodně zapřít nemohou, ale herectví se Doug nikdy nevěnoval. Za celou dobu se objevil pouze v reklamách, nyní natočil reklamu, která paroduje slavnou dramatickou scénu z filmu Sedm, kde hlavní roli ztvárnil jeho slavný bratr.

Reklama byla natočená pro pivní společnost Mother’s Brewing Company. Ve scéně Doug míří na zločince stříkací hadicí, zatímco jeho kolega opatrně otevírá záhadnou krabici, ve které najde vypité plechovky piva. Zločinec se Dougovi dostává do hlavy tím, že pomalu odhaluje jak se k pivu dostal a jaký pocit měl, když ho vypil. Doug se rozčílením neovládne a oproti názoru svého kolegy zločince postříká hadicí. Reklama končí tím, že si jde Doug koupit další pivo.

Slavná scéna z filmu Sedm je označována za jednu z nejemotivnějších a nejnapínavějších scén z Pittovy kariéry. V originálním snímku (pozor spoiler) se v krabici nachází hlava jeho filmové manželky Gwyneth Paltrow. Mysteriózní trhiller od režiséra Davida Finchera nabízí napínavou podívanou se skvělým obsazením včetně Brada Pitta, Morgana Freemana nebo Kevina Spaceyho.

Doug Pitt pracuje ve světě obchodu a investic. Ve svém volném čase se věnuje charitativní práci. V roce 2007 založil vlastní charitativní organizaci s názvem Care to Learn, která podporuje vzdělávání a práva dětí. Podílel se rovněž na několika misích v Africe, například pomohl s vyčištěním pitné vody v Keni. Díky své práci za záchranu přírody, pralesa, zvířat a vzdělávání dětí, byl jmenován ambasadorem Tanzánie.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také