Will Smith opouští Sebevražedný oddíl

Přečtěte si

Autor

Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, mimo jiné pak pro seriál Doctor Who. Mám zarytou nenávist vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase píšu o filmech, komiksech a knihách, čtu a zírám.

Druhá část týmovky záporáků a antihrdinů je zahalena tajemstvím a mluví se o tom, že dost možná nepůjde o pokračování, ale o zcela novou verzi. Víme, že scénář si vystřihne režisér Strážců galaxie; James Gunn. Nyní se zdá, že remake je nasnadě. Projekt totiž opustila jedna ze dvou hlavních hvězd…

Will Smith, který v Sebevražedném oddílu propůjčil tvář Deadshotovi, už není součástí obsazení chystaného pokračování/remaku. Údajně pro tvůrčí neshody. Tato zpráva je jednou z mála konkrétních novinek okolo filmu. Kupříkladu o účasti Margot Robbie jakožto Harley Quinn (na kterou se můžeme „těšit“ v Birds of Prey) se opakovaně psalo, že se v Sebevražedném oddílu 2 neobjeví, a následně, že objeví.

Tak či tak, Smith, který momentálně točí třetí díl Mizerů a objeví se letos kupříkladu jako Džin v Aladinovi, je definitivně venku. Otázkou je, zda se tedy v nové verzi Deadshot objeví – pokud ano, mohlo by kupříkladu jít o jeho nástupce. Každopádně si myslím, že je to škoda, protože Will Smith do filmu vnesl své charisma a byl vlastně jedním z mála jeho kladů.

Na další zprávy okolo si budeme muset nějakou dobu počkat, kdo ví, jak se to ve výsledku ještě vyvine. Warner Bros. by chtělo začít natáčení nového Sebevražedného oddílu už tento podzim…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také