Synopse k Avengers: Endgame naznačuje přepsání MCU

Přečtěte si

Autor

Tomáš Lesk
Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, mimo jiné pak pro seriál Doctor Who. Mám zarytou nenávist vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase píšu o filmech, komiksech a knihách, čtu a zírám.

Nový trailer na Endgame přinesl mimo jiné vstup Captain Marvel mezi staré známé. Zároveň se svezl na nostalgické vlně a připomněl, že tento film uzavře jednu velkou éru Marvel universa a bude tak jejím revolučním milníkem. Zveřejněná synopse k filmu to potvrzuje…

O tom, že Avengers: Engame jsou nejočekávanějším filmem letoška, asi není třeba debatovat. Celé MCU se tímto snímkem opravdu dramaticky změní. Jelikož Captain Marvel vrazila do kin teprve nedávno a film samotný uvidíme v kinech už koncem dubna, je jasné, že nám nebudou prozrazeny nějaké bližší detaily.

Ale nějaké ty narážky se v textu najdou. Synopse se otáčí za událostmi v Infinity War a sděluje nám zřejmé věci, tedy že přeživší hrdinové se budou snažit zvrátit Thanosovo vyhlazení poloviny vesmíru. V náznacích pak ukazuje, na jakých hrdinech bude snímek a porážka šíleného titána stát, jedná se pochopitelně o mocnou Captain Marvel a Ant-Mana, kdy subatomární říše kvant bude mít zjevně velký význam.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také