Arctic: Ledové peklo: Mads Mikkelsen bojuje o život v novém traileru

Přečtěte si

Autor

David Kučaj
David Kučaj
Sám sebe bych popsal jako obrovského fanouška hororů, který se rád podívá i na sebevětší hovadinu. Už odmala jsou společně se seriály a akčními filmy mou životní láskou. Ze srdce nenávidím filmy odehrávající se ve vesmíru a muzikály.

Kdy jste naposledy viděli kvalitní film, kde jde hlavnímu hrdinovi o přežití a udělá doslova cokoliv, aby vyhrál boj s matkou přírodou a dokázal se navrátit do svého obyčejného života?

97minutový film Arctic: Ledové peklo se zabývá mužem, který s letadlem havaruje uprostřed ledové pustiny, kde podmínky nejsou zrovna ideální. Když už to začne vypadat, že se na něj usmívá štěstí, dorazí záchranný vrtulník, kterého potká podobný osud, a taktéž havaruje. Teď už má jen dvě možnosti. Buď čekat na pomoc, která se dost možná nedostaví, nebo podniknout dobrodružnou a nebezpečnou cestu, při níž může kdykoliv a jakkoliv zemřít.

Ledové peklo si v chystaném survivalu zahraje dánský oceňovaný herec Mads Mikkelsen a po jeho boku se bude svírat v křečích s Marií Thelmou Smáradóttir. Režie se ujal nováček Joe Penna, přičemž Arctic reprezentuje jeho nejnadějnější projekt.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také