Arctic: Ledové peklo: Mads Mikkelsen bojuje o život v novém traileru

Přečtěte si

17 novinek, které Netflix přidá do obsahu tento týden

Netflix si v tomto týdnu vystačí s tituly z vlastní produkce. Víceméně... Už v úterý dorazí očekávaná Americká elegie...

15 nejdůležitějších zpráv ze světa filmu za posledních 7 dní

Co se děje v Hollywoodu i mimo něj v době pandemie? To se jasně a stručně dozvíte v přehledu,...

20 nejsledovanějších titulů na Netflixu 47. týdne

Další týden na Netflixu, kterému vládne známá mořská houba. Češi nezapomněli ani na uvedení čtvrté řady královského seriálu. Nejsledovanější filmy...

Autor

David Kučaj
Sám sebe bych popsal jako obrovského fanouška hororů, který se rád podívá i na sebevětší hovadinu. Už odmala jsou společně se seriály a akčními filmy mou životní láskou. Ze srdce nenávidím filmy odehrávající se ve vesmíru a muzikály.

Kdy jste naposledy viděli kvalitní film, kde jde hlavnímu hrdinovi o přežití a udělá doslova cokoliv, aby vyhrál boj s matkou přírodou a dokázal se navrátit do svého obyčejného života?

97minutový film Arctic: Ledové peklo se zabývá mužem, který s letadlem havaruje uprostřed ledové pustiny, kde podmínky nejsou zrovna ideální. Když už to začne vypadat, že se na něj usmívá štěstí, dorazí záchranný vrtulník, kterého potká podobný osud, a taktéž havaruje. Teď už má jen dvě možnosti. Buď čekat na pomoc, která se dost možná nedostaví, nebo podniknout dobrodružnou a nebezpečnou cestu, při níž může kdykoliv a jakkoliv zemřít.

Ledové peklo si v chystaném survivalu zahraje dánský oceňovaný herec Mads Mikkelsen a po jeho boku se bude svírat v křečích s Marií Thelmou Smáradóttir. Režie se ujal nováček Joe Penna, přičemž Arctic reprezentuje jeho nejnadějnější projekt.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také