X-Men: Dark Phoenix: České verze trailerů

Přečtěte si

Nejlepší francouzské filmy za posledních 10 let

Kdo by neměl rád francouzské filmy. Doba Četníků už je sice dávno pryč, ale skvělé filmy se ve Francii...

Disneyho hrané remaky seřazeny od nejhoršího po nejlepší

Očekávanou Mulan uvidíme už v září (v kině nebo na internetu), a tak jsme seřadili zbylé Disneyho hrané remaky...

Nejlepší filmy Andyho Samberga

Andy Samberg právě válí v nejlepší komedii tohoto léta Palm Springs. Snímek z produkce Hulu se dostal i do...

Autor

Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, mimo jiné pak pro seriál Doctor Who. Mám zarytou nenávist vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase píšu o filmech, komiksech a knihách, čtu a zírám.

Hojně očekávaný komiksový film, který pravděpodobně (ať už dopadne jakkoli) uzavře dlouhou linku filmů s nadanými mutanty, už brzy vkročí do kin! Abychom vám ukrátili čekání, přinášíme vám níže hned dva trailery…

Dark Phoenix převede na plátno dost možná nejznámější komiks s X-Meny. Ačkoli k jeho zfilmování v hraném snímku už jednou došlo, jednalo se o nepříliš povedený počin. Nová verze s mladými verzemi hrdinů v sobě bez nadsázky nese potenciál na nejlepší komiksový film roku. Jak to dopadne v reálu, je jiná otázka…

Krom starých známých (vyjma Wolverina) se tu setkáme i s novými postavami. Kupříkladu v podobě mutantů Red Lotus (Andrew Stehlin) a Selene (Kota Eberhardt), kteří si zde na plátně odbudou premiéru.

Režijní dohled byl tentokrát svěřen Simonu Kinbergovi. Ten se podílel na většině předchozích filmů buď jako producent, nebo v řadě případů jako scénárista. Půjde tak o jeho režijní debut. A poprvé v historii X-Menů usedá na stoličku dvorního skladatele samotný Hans Zimmer. Do hlavních rolí se vrací Jennifer Lawrence, Sophie Turner, Evan Peters, Michael Fassbender, Olivia Munn, James McAvoy a do čela hlavního záporáka míří Jessica Chastain.

Snímek bude uveden 6. června 2019 do českých kin.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také