Yesterday

Vypadá to, že prosinec bude tím nejúspěšnějším měsícem roku pro animované filmy. Na žebříček se nám ze své sítě přehoupl nový dominant.

  1. místo – Spider-Man: Paralelní světy: 35,4 milionů, novinka
  2. místo – Pašerák: 17,2 milionů, novinka
  3. místo – Grinch: 11,6 milionů, 6. týden v žebříčku
  4. místo – Raubíř Ralf a internet: 9,6 milionů, 4. týden v žebříčku
  5. místo – Smrtelné stroje: 7,5 milionů, novinka
  6. místo – Creed II: 5,4 milionů, 4. týden v žebříčku
  7. místo – Bohemian Rhapsody: 4,1 milionů, 7. týden v žebříčku
  8. místo – Instant Family: 3,7 milionů, 5. týden v žebříčku
  9. místo – Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny: 3,7 miliony, 5. týden v žebříčku
  10. místo – Green Book: 2,8 miliony, 5. týden v žebříčku

Grinch se společně s Raubířem Ralfem 2 v našem každotýdenním žebříčku objevují během posledních pár týdnů pokaždé. Jenže našlapaný prosincový měsíc tento víkend uvítal nového krále. Spider-Man: Paralelní světy jsou více než velkým překvapením a s utrženými 35,4 miliony se staly nejúspěšnějším prosincovým otvírákem v historii animovaných filmů a tím překonaly Zpívej z roku 2016, které během otvíracího víkendu přesáhlo částku 35,2 milionů.

Jako absolutní protiklad tu máme fantasy jízdu Smrtelné stroje od producenta Petera Jacksona. Těžko říct, zda jsou hlavním důvodem negativní recenze, nicméně tržby Smrtelných strojů během prvního víkendu stěží přesáhly ostudnou částku 7,5 miliónu a celosvětově mají na kontě 42,2 milionů. S odhadovaným stomilionovým rozpočtem se jedná o opravdový průšvih.

Loading...
David Kučaj
Sám sebe bych popsal jako obrovského fanouška hororů, který se rád podívá i na sebevětší hovadinu. Už odmala jsou společně se seriály a akčními filmy mou životní láskou. Ze srdce nenávidím filmy odehrávající se ve vesmíru a muzikály.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here