První trailer na čtvrté Avengers, jejichž podtitul je nám fanouškům prozatím velmi střeženě tajen, může být na internet vypuštěn každou chvílí. My se však dnes pozastavíme nad otázkou, zda se v něm objeví nová hrdinka Captain Marvel.

Infinity War převážná většina viděla hned během prvních týdnů premiéry, tudíž není žádným extrémním překvapením, že se mezi naše superhrdiny připojí jedna z nejsilnějších postav marvelovského komiksového vesmíru.

Její sólovka dorazí začátkem března příštího roku, tedy předcházející měsíc premiéry Avengers 4. Oproti hrdinské týmovce, Captain Marvel svůj trailer dostala již v září a poodhalila nám několik ne úplně podstatných detailů. Trailer vskutku pouze ukazuje, na co přibližně se můžeme těšit, avšak toho hlavního se pravděpodobně dočkáme až v ukázce druhé.

Nabízí se tedy otázka, zda se Kapitánka objeví v očekávaném traileru na Avengers 4 a ukáže v něm některé ze svých fantastických nadpřirozených schopností? Dokáži si představit, že pokud se v něm C. Marvel objeví, což je vysoce pravděpodobné, půjde spíše o závěrečnou scénu, která se objeví po hlavní části traileru, a kterou bude trailer zakončen, jako v případě Captain America: Občanská válka, kde se poprvé ukázal MCU Spider-Man. V průběhu Občanské války nám pak nebylo vyzrazeno nic ze Spider-Manova prvního filmu z Marvel univerza. Můžeme tím pádem očekávat, že se Marvel tímto směrem vydá i tentokrát.

Ukázat Captain Marvel by sám o sobě takový hřích nebyl, všichni totiž tak nějak víme, že její sólovka bude zakončena jejím vítězstvím a tím pádem jakkoliv velkolepou bitvu přežije, protože snímek je situován do doby, kdy měl Nick Fury ještě obě oči. Počítejme ale s tím, že Marvel s novou postavou dost možná vynaloží velmi opatrně a tu pořádnou dávku epična si nechá až do finálního snímku.

Loading...
David Kučaj
Sám sebe bych popsal jako obrovského fanouška hororů, který se rád podívá i na sebevětší hovadinu. Už odmala jsou společně se seriály a akčními filmy mou životní láskou. Ze srdce nenávidím filmy odehrávající se ve vesmíru a muzikály.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here