Filmová premiéra

První trailer na čtvrté Avengers, jejichž podtitul je nám fanouškům prozatím velmi střeženě tajen, může být na internet vypuštěn každou chvílí. My se však dnes pozastavíme nad otázkou, zda se v něm objeví nová hrdinka Captain Marvel.

Infinity War převážná většina viděla hned během prvních týdnů premiéry, tudíž není žádným extrémním překvapením, že se mezi naše superhrdiny připojí jedna z nejsilnějších postav marvelovského komiksového vesmíru.

Její sólovka dorazí začátkem března příštího roku, tedy předcházející měsíc premiéry Avengers 4. Oproti hrdinské týmovce, Captain Marvel svůj trailer dostala již v září a poodhalila nám několik ne úplně podstatných detailů. Trailer vskutku pouze ukazuje, na co přibližně se můžeme těšit, avšak toho hlavního se pravděpodobně dočkáme až v ukázce druhé.

Nabízí se tedy otázka, zda se Kapitánka objeví v očekávaném traileru na Avengers 4 a ukáže v něm některé ze svých fantastických nadpřirozených schopností? Dokáži si představit, že pokud se v něm C. Marvel objeví, což je vysoce pravděpodobné, půjde spíše o závěrečnou scénu, která se objeví po hlavní části traileru, a kterou bude trailer zakončen, jako v případě Captain America: Občanská válka, kde se poprvé ukázal MCU Spider-Man. V průběhu Občanské války nám pak nebylo vyzrazeno nic ze Spider-Manova prvního filmu z Marvel univerza. Můžeme tím pádem očekávat, že se Marvel tímto směrem vydá i tentokrát.

Ukázat Captain Marvel by sám o sobě takový hřích nebyl, všichni totiž tak nějak víme, že její sólovka bude zakončena jejím vítězstvím a tím pádem jakkoliv velkolepou bitvu přežije, protože snímek je situován do doby, kdy měl Nick Fury ještě obě oči. Počítejme ale s tím, že Marvel s novou postavou dost možná vynaloží velmi opatrně a tu pořádnou dávku epična si nechá až do finálního snímku.

Loading...
David Kučaj
Sám sebe bych popsal jako obrovského fanouška hororů, který se rád podívá i na sebevětší hovadinu. Už odmala jsou společně se seriály a akčními filmy mou životní láskou. Ze srdce nenávidím filmy odehrávající se ve vesmíru a muzikály.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here