Noví Muži v černém dostávají logo a oficiální název

Přečtěte si

Autor

Tomáš Lesk
Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, mimo jiné pak pro seriál Doctor Who. Mám zarytou nenávist vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase píšu o filmech, komiksech a knihách, čtu a zírám.

Reboot Mužů v černém vejde do kin pod názvem MIB International. Toto bylo odhaleno na brazilském Comic-Conu (CCXP), kde mělo Sony panel o tomto očekávaném filmu. Herci, známí zejména z nejnovějšího Thora; tedy Chris Hemsworth a Tessa Thompson už vyjádřili své nadšení z možnosti se na filmu podílet (a i si zopakovat hereckou spolupráci, jak dokazuje společná fotka ze sociálních sítí). V souvislosti s odhalením oficiálního názvu bylo zveřejněno i teaserové logo…

To můžeme vidět vyvedené v klasickém, „starém známém“ fontu, ale zlatou barvou, s bílým podtitulem, pod nímž se i uvádí že film půjde do kin v létě. To je asi tak vše, co se z toho všeho dozvíme. Podtitul „International“ dává smysl s přihlédnutím k faktu, že se natáčelo mimo jiné v Londýně, ale i Maroku, odkud pochází i přiložená a již zmíněná fotografie herců.

Režie snímku MIB International se ujal F. Gary Gray, který má na kontě třeba nejnovější Rychle a zběsileStraight Outta Compton, či Ctihodného občana. Co se dalšího obsazení týče, můžeme se těšit na návrat Emmy Thompson, jež si zahrála agentku O v třetím díle série. Dále se ve filmu mají objevit Kumail Najiani, Rafe Spall, Liam Neeson, a Rebecca Ferguson. Není jisté, zda znovu uvidíme staré známé s tváří Willa Smithe a Tommy Lee Jonese. Ale snad alespoň malé cameo by jim být dopřáno mohlo…

Co se příběhu týče, není zatím úplně jasné, o čem to celé bude. Z vyjádření Tessy Thompson pouze plyne, že MIB neudělá předchozí sérii ostudu a že v něm bude mnohem víc akce, než jsme zvyklí. Těžko říci, zda je to dobře, když Muži v černém zrovna na akci tolik nestavěli. Sdělila také, že díky situování (zčásti) do Anglie je tu celkem dost typického britského humoru.

Men in Black International jde do kin 14. června 2019. Je pravděpodobné, že se brzy dočkáme teaseru…

1 komentář

  1. Koukám i „Muži v černém“, navzdory názvu, jsou už z půlky ženy. 😀 btw:Sdělila také, že díky situování (zčásti) do Anglie je tu celkem dost typického britského humoru. TAK URČITĚ 😀 Ještěže Červenej Trpaslík nebyl napaden virem feminizace. (ale vlastně jedinej bílej muž je jen Jidáš Rimmer, jak nadčasový 😀 )

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také