Wonder Woman 1984: Filmu se příští rok nedočkáme

Přečtěte si

Autor

David Kučaj
David Kučaj
Sám sebe bych popsal jako obrovského fanouška hororů, který se rád podívá i na sebevětší hovadinu. Už odmala jsou společně se seriály a akčními filmy mou životní láskou. Ze srdce nenávidím filmy odehrávající se ve vesmíru a muzikály.

Je to tady zase. Vypadá to, že DC má znovu problémy s jejich nadcházejícími filmy. Nebudeme se tu bavit o odchodu Henryho Cavilla či Bena Afflecka. Tentokrát je hlavním tématem nový díl Wonder Woman.

Asi jste pochopili, že Wonder Woman 1984 není 1984. dílem série o supersilné dívčí hrdince z vesmíru DC. Jde o teprve druhý film, který se bude plně věnovat jejímu charakteru a tentokrát logicky v roce 1984.

A když už jsme u těch dat, je mi nemilou povinností vám oznámit, že nová Wonder Woman byla odložena z původního termínu, který byl původně stanoven na 1. listopad 2019, na 5. června roku 2020. Mluvíme tu tedy o sedmiměsíčním odkladu, jenž zamrzí nemalý podíl filmových fanoušků, kteří nad DC univerzem doposud nezlomili hůl. První Wonder Woman z minulého roku je stále tím nejúspěšnějším snímkem z univerza.

Na 5. června příštího roku byl však plánován snímek The Six Billion Dollar Man, o kterém bohužel v podstatě vůbec nic nevíme. Snad jen, že si v něm zahraje Mark Wahlberg a také, že s největší pravděpodobností ho uvidíme také mnohem později, než se čekalo.

Původní datum premiéry Wonder Woman 1984 (tedy 1. listopadu 2019) si zabírají rovnou dva očekávané filmy. Tím prvním, mnohem zajímavějším, je Terminátor 6. Tím druhým je reboot Charlieho andílků. Můžeme tipovat, který ze dvojice uspěje, a který pravděpodobně pohoří.

Wonder Woman 1984 má na starost režisér Patty Jenkins a kromě Gal Gadot se představí i Chris Pine, Kristen Wiig či Pedro Pascal. Bohužel tedy až v roce 2020.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také