Piráti z Karibiku: Připravuje se restart série

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Poslední Piráty z Karibiku jsme viděli minulý rok. Od té doby se o pokračování značky moc nemluvilo. Až do teď. Disney by rádo restart, čímž by se v podstatě točilo od začátku a pravděpodobně s novými herci.

O restartu Pirátů z Karibiku informuje server Deadline. Ten uvádí, že už jsou v hledáčku scénáristé Deadpoola, Rhett Reese a Paul Wernick, kteří jsou podepsaní i pod Zombielandem nebo Životem. Zatímco to vypadá, že restart nebude počítat s návratem Johnnyho Deppa v roli Jacka Sparrowa, na kterém vlastně Piráti z Karibiku v každém díle stojí, producentem bude nadále Jerry Bruckheimer.

Více informací o novém uchopení Pirátů zatím nemáme. Internetem ale kolují zvěsti, že důvodem restartu je právě Johnny Depp, o kterého u Disneyho již nemají zájem.

První Piráti z Karibiku dopluli do kin už v roce 2003. Od té doby vznikla celkem pětidílná série, která celosvětově vydělala neskutečných 4, 5 miliardy dolarů. A když se vám v Hollywoodu něco takového podaří, natáčet a restartovat se bude do nekonečna.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také