Trailer #1: Alpha Wolf (2018) – Další adept na největší bizár roku

Přečtěte si

10 nejzajímavějších novinek na Netflixu, které uvidíme tento týden

Na Netflix konečně přichází Enola Holmesová s tváří oblíbené herečky ze Stranger Things, řada nových pořadů a neméně zajímavých...

5 novinek na HBO GO, které musíte vidět

HBO GO v krátkém sledu uvedla pět skvělých titulů, které by neměly uniknout žádnému seriálovému ani filmovému fanouškovi. Jednoduše...

Nejlepší zombie filmy za posledních 10 let

Zombie filmů není nikdy dost. A těch dobrých obzvlášť. Za posledních deset let se jich urodilo neskutečné množství, ale...

Autor

David Kučaj
Sám sebe bych popsal jako obrovského fanouška hororů, který se rád podívá i na sebevětší hovadinu. Už odmala jsou společně se seriály a akčními filmy mou životní láskou. Ze srdce nenávidím filmy odehrávající se ve vesmíru a muzikály.

Nestačil vám trailer na poslední Sharknado? Nezachránil to ani The Onania Club od režiséra Lidské stonožky? Pro vás, co se rádi trápíte, máme ultimátně precizní kousek nesoucí název Alpha Wolf.

Žádné obavy. Pokud se ptáte, kdy bude možné tento mistrovský kousek zhlédnout, obšťastníme vás naší odpovědí. Dočkáte se ho již tento rok, konkrétně 13. listopadu. A teď už vás bez jakýchkoliv dalších zbytečných protahování seznámíme s nadstandartně úchvatným dějem.

Romantický výlet, vínko a zábava. To je hlavním cílem zamilovaného páru. Avšak jak už bývá zvykem, v podobně koncipovaných filmech se pokaždé něco pokazí. Jak jste možná z názvu snímku předpověděli, objeví se i vlk. A nejen tak obyčejný vlk, vypadá to spíše na vlkodlaka! Náš hlavní protagonista bude totiž pokousán neznámým stvořením a následně začne fáze proměny. Syrové maso hlavnímu hrdinovi/záporákovi rozhodně cizí nebude. Nechybí ani hromada rozežraných lidských těl a toky krve.

Nebojím se tvrdit, že 99 procent našich čtenářů je již blahem bez sebe a nejnovějšího céčkového hororu od Kevina VanHooka se nemohou dočkat. Jestliže bych se měl pozastavit u onoho jména, asi bych vypíchl filmy… No… Asi žádný. Většina jeho pokusů se na Československé filmové databázi nevyšplhala ani na průměrných 50 %. Důvěru ale stále máme!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také