Wonder Woman 1984 v hudebním doprovodu Hanse Zimmera

Přečtěte si

Recenze: Ava: Bez soucitu – Akční film s promrhaným potenciálem

Filmům se špiony a nájemnými vrahy nejspíš nikdy neodzvoní a nadobro zůstanou populárními stálicemi filmového plátna. Nejednoho filmového fanouška...

Nejlepší filmy Channinga Tatuma

Tanečník, producent a herec Channing Tatum se zapsal do srdcí mnoha dívek snímkem Let's Dance. Ten sice nepatří mezi...

Nejlepší filmy Joaquina Phoenixe

Joaquin Phoenix je pan herec. Naposled to dokázal v komiksové adaptaci Jokera, za kterého si odnesl Oscara. Herecký chameleon...

Autor

Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

Druhý díl o amazonské princezně sice do kin vtrhne až příští rok, ale už teď víme jednu důležitou věc – o melodie se mu postará špička oboru.

DC dostává od Marvelu ve filmovém světě těžce na frak. Liga spravedlnosti či Batman vs Superman měly být hity, ale diváci je přijali velice vlažně. Jediným světlem na konci tunelu byla všeobecně chválené sólovka Wonder Woman. Ta potěšila nejen kritiky, ale i fanoušky. Není tak divu, že se dočkáme druhého dílu. Gal Gadot i režisérka Patty Jenkins se vrátí a k tomu navíc teď přibyla posila skutečně těžkého kalibru.

O hudbu k pokračování s názvem Wonder Woman 1984 se postará Hans Zimmer. Tvůrce jedné soundtrackové pecky za druhou již v minulosti pro komiksové adaptace několik not složil. Podílel se totiž na všech třech Nolanových filmech o Batmanovi, Pro Snydera zas pracoval na Muži z oceli. A jak se zdá, nebude to jeho jediná komiksová zakázka. O tom, že je německý skladatel na roztrhání, svědčí i to, že bude pracovat pro přímou konkurenci. Svůj talent totiž prokáže i v X-Men: Dark Phoenix.

Pokud bude pokračování o neohrožené bojovnici stejně dobré jako první díl, máme se na co těšit. A otec pamětihodných filmových klenotů s nesmírným talentem tomu určitě pomůže dvojnásob.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také