Trailer #1: Annihilation (2018) – Natalie Portman v podivném světě

Přečtěte si

Autor

Společnost Paramount Pictures právě zveřejnila první trailer k snímku Annihilation. Chystaný sci-fi thriller s Natalie Portman v hlavní roli by se měl do českých kin dostat v průběhu února. 

Portman si ve filmu zahraje postavu Leny. Nedávno se na internetu objevila fotka, kde Lena zkoumá jakéhosi bledého aligátora, což je bezesporu podivné, nicméně zdá se, že z všemožných zvláštností, se kterými se postava v průběhu děje setká, je toto jen pomyslná špička ledovce.

Film je založen na knize Jeffa VanderMeera. Annihilation je prvním dílem Southern Reach Trilogy, následují jej Authority a Acceptance. Režisér sníku Alex Garland v nedávném rozhovoru prohlásil, že nemá žádné konkrétní plány převézt na velké plátno celou trilogii.

Ve filmu se Lena vydá na místo známé z románů pouze jako ‚Oblast X‘. Tomuto místu se věnovalo již 12 expedic, než se tam vydala hlavní hrdinka. Kromě průzkumu oblasti žene Lenu ještě jiný, soukromý, cíl. Její manžel byl na jedné z předchozích expedic, ale nikdy se z ní nevrátil. A ona doufá, že se jí podaří přivézt ho zpět. Celá ‚Oblast X‘ působí jako  hluboká džungle oddělená od okolí tajemnou mnohabarevnou vrstvou neznámé substance. Podaří se Leně dosáhnout toho, s čím se na expedici vydala?


Alex Garland (Ex Machina28 dní poté) režíruje podle vlastního scénáře adaptujícího sci-fi bestseller Jeffa VanderMeera. Ve filmu se kromě zmíněné Natalie Portman objeví například Jennifer Jason Leigh,  Gina Rodriguez, Tessa Thompson, Tuva Novotny nebo Oscar Issac.

Česká premiéra je prozatím stanovena na 22. února 2018.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také