Trailer #1: Hora mezi námi (2017) – Kate Winslet, Idris Elba a nezdolná příroda

Přečtěte si

Autor

Daniel Birgus
Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

O tom, že je matka příroda krásná, ale rovněž nespoutaná a drsná, vypráví nový snímek s dvěma známými herci v hlavní roli. Ti bojují o svůj život po letecké havárii.

Dva cizinci se potřebují rychle dostat do svých cílových destinací a jediná možná cesta je díky malému letadlu. To se však neukázalo jako dobrý nápad, jelikož letadlo havaruje. Oba hlavní hrdinové jsou nucení spolupracovat a vzájemně si důvěřovat, pokud chtějí přežít. Nevyzpytatelná příroda, dlouhé putování a společnost skládající se z neznámého člověka. Ani pro jednoho následující hodiny nebudou lehké.

Trailer láká především na hvězdné obsazení. Kate Winslet a Idris Elba nabízejí dostatečný hvězdný kalibr a dávku charismatu. Naznačení dramatických momentů, zárodky barvitých dialogů a záběry na zamrzlou krajinu. Adaptace knihy Charlese Martina z roku 2010 nebude asi kandidát na Oscara, ale neurazí. Do našich kin vtrhne 19.10.2017.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také