Trailer #2: Liga spravedlnosti (2017) – Když se spojí ti nejlepší

Přečtěte si

Autor

Michaela Pavlisová
Michaela Pavlisová
Studentka žurnalistiky. Knihomol a věčný kritik filmových zpracování knih. Fanynka J. Deana a animovaných filmů A. Elliota. Neúnavná posluchačka filmových soundtracků. Milovnice otevřených konců a britského humoru.

Do premiéry Ligy spravedlnosti sice zbývá více než půl roku, prvního plnohodnotného traileru se fanoušci komiksů ze světa DC dočkali už teď.

Snímek se odehrává několik měsíců po událostech z Batman vs Superman a je inspirován Supermanovou obětí pro lidstvo. Bruce Wayne se svou novou spojenkyní Dianou Prince jsou znovu nuceni čelit společnému nepříteli. Tentokrát tak silnému, že Batman spolu s Wonder Woman musí urychleně najít a vycvičit tým superhrdinů. Přestože se Batman, Wonder Woman, Flash, Aquaman a Cyborg spojí, může být na záchranu Země už pozdě.

V hlavních rolí očekávaného sci-fi se objeví Ben Affleck jako Batman, Gal Gadot jako Wonder Woman, Jason Momoa jako Aquaman, Ezra Miller jako Flash a chybět nebude ani Henry Cavill v roli Supermana.

Za režií stojí Zack Snyder, který má na kontě už dva předešlé snímky série – Muže z oceli a kritizovaný Batman vs Superman: Úsvit spravedlnosti. Pod scénářem se podepsal Chris Terrio.

Liga spravedlnosti vstoupí do kin 10. listopadu letošního roku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také