Do premiéry Ligy spravedlnosti sice zbývá více než půl roku, prvního plnohodnotného traileru se fanoušci komiksů ze světa DC dočkali už teď.

Snímek se odehrává několik měsíců po událostech z Batman vs Superman a je inspirován Supermanovou obětí pro lidstvo. Bruce Wayne se svou novou spojenkyní Dianou Prince jsou znovu nuceni čelit společnému nepříteli. Tentokrát tak silnému, že Batman spolu s Wonder Woman musí urychleně najít a vycvičit tým superhrdinů. Přestože se Batman, Wonder Woman, Flash, Aquaman a Cyborg spojí, může být na záchranu Země už pozdě.

V hlavních rolí očekávaného sci-fi se objeví Ben Affleck jako Batman, Gal Gadot jako Wonder Woman, Jason Momoa jako Aquaman, Ezra Miller jako Flash a chybět nebude ani Henry Cavill v roli Supermana.

Za režií stojí Zack Snyder, který má na kontě už dva předešlé snímky série – Muže z oceli a kritizovaný Batman vs Superman: Úsvit spravedlnosti. Pod scénářem se podepsal Chris Terrio.

Liga spravedlnosti vstoupí do kin 10. listopadu letošního roku.

Michaela Pavlisová
Studentka žurnalistiky. Knihomol a věčný kritik filmových zpracování knih. Fanynka J. Deana a animovaných filmů A. Elliota. Neúnavná posluchačka filmových soundtracků. Milovnice otevřených konců a britského humoru.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here