Tomb Raider: První oficiální fotky Lary Croft a nástin příběhu

Přečtěte si

Autor

Venku jsou první fotky z chystaného restartu Tomb Raider. Ikonickou Laru Croft si v připravovaném snímku zahraje oscarová Alicia Vikander. Kromě fotek známe i zápletku filmu.

Oficiální synopse zní: Sedm let po zmizení jejího otce odmítá, právě dospělá, 21letá Lara převzít jeho globální obchodní impérium a místo toho radši pracuje jako cyklo kurýr v Londýně a studuje. Postupně ji ale začnou čím dál tím víc zajímat okolnosti otcova zmizení a rozhodně se tomu přijít na kloub. Vydá se na poslední známé místo, kde se objevil – hrobku na ostrově kdesi u Japonska. Lara se najednou, proti všem očekáváním a vyzbrojená jen svým důvtipem, slepou důvěrou a tvrdohlavostí, musí naučit překračovat své limity, vystoupit ze své komfortní zóny a vydat se do neznáma. Jestli přežije tohle nebezpečné dobrodružství, možná si získá známé přízvisko Tomb Raider.

Hlavní herečka Alicia Vikander se vyjádřila: „Když mi byla tato role nabídnuta, byla jsem opravdu nadšená – Lara Croft je vskutku ikonická postava. Myslím si, že se s ní lidé mohou ztotožnit v mnoha různých ohledech, já ji vidím jako model pro mnoho mladých žen. Snaží se vydobýt si své místo ve světě, spojit svou minulost a budoucnost. Také má spoustu fantastických charakteristik – je chytrá, tvrdá, přesto zranitelná a nenechá si od nikoho nic líbit. Navíc je naprosto odlišná od všech ostatních postav, které jsem hrála. Je to zábava snažit se dostat do Lařiny hlavy a vypořádat se s takovou fyzicky náročnou rolí.“

Otce Lary si ve filmu zahraje Dominic West, dále se představí Daniel Wu nebo Walton Goggins. Režíroval Roar Uthaug. Do kin se snímek chystá v březnu příštího roku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také