Třetí Strážci Galaxie budou

Přečtěte si

V jakém pořadí sledovat Marvel filmy

Filmy od Marvelu (přesněji z Marvel Cinematic Universe) lze sledovat podle roku jejich uvedení nebo chronologicky podle toho, v...

Recenze: Chicagský tribunál – Prvotřídní soudní drama

Režisér a scénárista Aaron Sorkin, který v minulosti zanechal svůj výrazný tvůrčí rukopis na takových filmových dílech, jako byla...

22 nejnovějších českých filmů na Netflixu

Netflix se snaží a do svého obsahu přidává jeden český film za druhým. Někdy je uvedení českého snímku radostnější,...

Autor

Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

Fanoušci po celém světě netrpělivě očekávají druhý díl Strážců Galaxie, který je vůbec jedním z nejočekávanějších filmů roku 2017. Ještě před pár lety nikdo tým skládající se z mluvícího stromu či drzého mývala nikdo neznal, dnes je to jeden z klenotů filmového Marvelu. Není proto divu, že se množí spekulace o tom, jak to vlastně s partou netradičních superhrdinů bude dále.

James Gunn, režisér obou dílů Strážců Galaxie, je sice momentálně plně zaneprázdněný postprodukční prací na druhém dílu, ale v nedávném rozhovoru pro Complex potvrdil, že se dočkáme podle předpokladu i třetího dílu. Není si sice zatím jistý svou rolí, ale potvrdil, že třetí díl určitě vznikne.

Mezitím Kevin Feige prohlásil, že Strážci budou důležitou součástí filmového světa Marvel a že by jejich třetí díl mohl být jedním z taháků připravované Fáze 4. Na bližší informace si však budeme muset počkat, vše jsou zatím jen dohady.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také