Jason Momoa si zahraje v Just Cause

Přečtěte si

Autor

Tomáš Lesk
Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, mimo jiné pak pro seriál Doctor Who. Mám zarytou nenávist vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase píšu o filmech, komiksech a knihách, čtu a zírám.

Jak herní adaptace nabírají na obrátkách, vychází na slunce internetu další a další chystané projekty. Filmovou verzi oblíbené série videoher Just Cause má režírovat Brad Peyton. Toho můžeme znát zejména díky katastrofickému snímku s Dwaynem Johnsonem: San Andreas. Film pak bude natočen dle scénáře Johna Colleeho (Master & Commander: Odvrácená strana světa). Magazín Deadline navíc nedávno oznámil, kdo si v chystaném snímku vystřihne jednu z hlavních úloh. 

Oním aktérem je samozřejmě Khal Drogo, Barbar Conan, či současný král Atlantidy; Aquaman… Tedy samozřejmě nikdo jiný než havajský hromotluk Jason Momoa. Herec by zde měl ztvárnit hlavního hrdinu, kterým je ve hrách Rico Rodriguez. Série Just Cause započala v roce 2006 a od té doby se dočkala už dvou pokračování, přičemž poslední vyšlo v roce 2015. A právě z nejnovější, třetí části bude (samozřejmě v určitých mezích) nejvíce vycházet filmová adaptace. Což je podobný přístup, jako v momentálně natáčeném Tomb Raideru s Alicií Vikander, kde bude inspirace rovněž plynout zejména z nejnovějších her.

Kdy se na snímku začne pracovat, je však neznámo. Momoa má momentálně co do činění se svým působením v DC universu, zejména pak v jistém nejmenovaném, chystaném superhrdinském celovečerním filmu Jamese Wana… Peyton pak zase v nejbližší době, respektive ke konci tohoto roku znovu spojí síly s Dwanem Johnsonem v jiné herní adaptaci, a sice Rampage. Pro bližší informace si tudíž videoherní příznivci budou muset ještě nějakou dobu počkat…

Váš komentář potěší autora článku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také