VIDEO: Thor neplatí nájem

Přečtěte si

Autor

Tomáš Lesk
Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, mimo jiné pak pro seriál Doctor Who. Mám zarytou nenávist vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase píšu o filmech, komiksech a knihách, čtu a zírám.

U příležitosti vydání snímku Doctor Strange na filmových nosičích, byla na YouTube umístěna ochutnávka z bonusových materiálů s Thorem. Jedná se o krátký minutový záznam, jemuž pochopitelně kraluje Chris Hemsworth. Krom součásti bonusů se navíc jedná i o jakýsi „tease“ na Thor: Ragnarok, jehož uvedení se už blíží…

V novém skeči, navazujícím na již starší video, v němž jsme sledovali, co dělal Thor během událostí Občanské války superhrdinů, se opět setkáváme se dvěma starými známými. Thor mimo jiné svému spolubydlícímu poskytne vskutku podnětné rady ohledně cesty k zbohatnutí pomocí směny hodnotných asgardských mincí. Bůh hromu pak také s hrdostí sobě vlastní vysvětlí, proč si nepotřebuje shánět práci. Dozvíme se též, v čem je vlastně síla. Ve vědění prý ne… Třetí film s mocným asgardským a de facto i midgardským bohem jde do kin 26. října 2017, na kdy je zatím plánována premiéra v našich kinech.

Váš komentář potěší autora článku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také