Trailer #1: Aftermath (2016) – Arnold Schwarzenegger v honbě za spravedlností

Přečtěte si

Autor

Lenka Hrůzová
Lenka Hrůzová
Jsem studentka novinařiny, která má ráda humor a ironii, jak ve filmu, tak v životě. Vždy se ráda podívám na seriál Simpsonovi nebo na film Leon. A oceňuji filmy inspirované skutečnými událostmi, protože nemívají přeslazené šťastné konce.

Chvilka nepozornosti, která obrátí lidem život naruby, je v kinematografii věčným tématem, a ani snímek Aftermath, nebude výjimkou. Emotivní příběh je však inspirován skutečnými událostmi, při nichž došlo k letecké katastrofě, která z dvojice neznámých lidí udělala úhlavní nepřátele.

Postarší muž Roman, jenž čeká na příjezd své ženy a dcery, je na letišti zdrcen sdělením, že obě ženy zemřely při letecké nehodě. Přestože je mu nabídnuta finanční kompenzace za způsobené újmy, Roman se s touto skutečností odmítá smířit. Ten, kdo byl odpovědný za smrt jeho nejbližších, se totiž ani neobtěžoval omluvit, a tak je muž nucen vzít spravedlnost do vlastních rukou. Dispečer, který nehodu způsobil, se ze dne na den stal nenáviděným členem společnosti, a je tak nucen změnit identitu. Roman je ale odhodlán viníka dopadnout, aby bylo spravedlnosti učiněno za dost.

Hlavní role Romana se ujme Arnold Schwarzenegger, postavu nepozorného letového dispečera ztvární převážně seriálový herec Scoot McNairy a jeho ženou ve snímku bude Maggie Grace známá ze série 96 hodin. Režie se ujal Elliot Lester a do evropských kin Aftermath vstoupí začátkem dubna tohoto roku. Přesné datum pro Českou republiku zatím stanoveno nebylo, ale nezbývá než doufat, že se tohoto thrilleru dočkáme co nejdříve.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také