Kráska a zvíře a Resident Evil mají nové plakáty

Přečtěte si

Autor

Studia zveřejnila nové plakáty ke dvěma netrpělivě očekávaným filmům. Prvním z nich je nové zpracování „příběhu starého jako sám čas“ Kráska a zvíře, druhým finále Resident Evil ságy, zatím nejúspěšnější franšízy založené na počítačové hře.

Disneyovka Kráska a zvíře je nejnovější adaptací tolik milované pohádky. Skvostnému hereckému obsazení vévodí Emma Watson jako kráska Belle a Dan Stevens jako zvíře. V dalších rolích uvidíme taková jména jako Ian McKellen, Ewan McGreggor, Emma Thompson, Luke Evans, Kevin Kline nebo Stanley Tucci. Film v režii Billa Condona podle scénáře Stephena Chboskyho má u nás plánovanou premiéru na 16. března 2017.

beauty

Resident Evil: Poslední kapitola je „úplně jiná pohádka“. Dějově přímo navazuje na předchozí díl,  Resident Evil: Odveta (2012) a sleduje osudy Alice, jediné přeživší střetu s nemrtvými, která se musí vrátit tam, kde celá noční můra začala. V hlavní roli se opět můžeme těšit na Millu Jovovich, která si postavu Alice zahrála již pošesté. Vedle ní se ve filmu objeví Ali Lartel, Iain Glen, Shawn Roberts, Ruby Rose nebo William Levy. Česká premiéra je plánována na 26. ledna 2017.

resident_evil_the_final_chapter_ver6_xlg

ph8lepbdhssqc9_1_l

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také