VIDEO: Upřímného traileru se dočkal i nový Den nezávislosti

Přečtěte si

Autor

Michaela Pavlisová
Michaela Pavlisová
Studentka žurnalistiky. Knihomol a věčný kritik filmových zpracování knih. Fanynka J. Deana a animovaných filmů A. Elliota. Neúnavná posluchačka filmových soundtracků. Milovnice otevřených konců a britského humoru.

Tvůrci youtubového kanálu Screen Junkies si ve své satirické sérii Upřímné trailery (Honest Trailer) vzali na paškál další snímek. Tentokrát se opřeli do pokračování legendárního snímku Den nezávislosti: Nový útok.

V polovině devadesátých let proudily do kin na Den nezávislosti davy lidí, které uchvátil především propracovanými efekty a scénou, kdy Bílý dům vyletí do povětří. Druhý díl vstoupil do kin na začátku letošního léta, ale na slávu předchozího nenavázal. Pro většinu veřejnosti se film Rolanda Emmericha stal jedním z největších zklamání tohoto roku.

Pokračování, které se muselo obejít své hlavní hvězdy, Willa Smithe, tak bylo pro oblíbené Screen Junkies snadným cílem. Na video, kde si utahují mimo jiné z nového prezidentského proslovu, ale i z obsazení Liama Hemswortha, si můžete podívat právě teď.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také