VIDEO: Skrytá kamera k hororu V zajetí démonů 2 vás vyděsí i pobaví

Přečtěte si

Autor

Michaela Pavlisová
Michaela Pavlisová
Studentka žurnalistiky. Knihomol a věčný kritik filmových zpracování knih. Fanynka J. Deana a animovaných filmů A. Elliota. Neúnavná posluchačka filmových soundtracků. Milovnice otevřených konců a britského humoru.

Druhý díl úspěšného hororu V zajetí démonů, který děsil diváky v kinech v červnu letošního roku, se stal oblíbeným námětem na skryté kamery. O jednom pranku na nicnetušící diváky jsme psali už v létě tady. Minulý týden vydal australský distributor filmu Roadshow Films video, které rozhodně musíte vidět.

O tom, že horory sice baví, ale být jejich účastníkem už taková legrace není, nikdo nepochybuje. Tyhle pocity zažili diváci filmu, když se stali obětmi skryté kamery. Tvůrci videa pozvali vybrané návštěvníky na krátký pohovor a nechali je čekat v zázemí kina. Čekárna byla však předem upravena a vybavena obousměrným zrcadlem, za nímž se skrývala šílená jeptiška Valak.

To, jak lidé na tohle překvapení reagovali, se dozvíte ve videu, které určitě nevypínejte před koncem. Jinak byste také mohli přijít o to nejlepší.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také