Trailer #1: La La Land (2016) – Emma Stone a Ryan Gosling jak je neznáme

Přečtěte si

Autor

Lenka Hrůzová
Lenka Hrůzová
Jsem studentka novinařiny, která má ráda humor a ironii, jak ve filmu, tak v životě. Vždy se ráda podívám na seriál Simpsonovi nebo na film Leon. A oceňuji filmy inspirované skutečnými událostmi, protože nemívají přeslazené šťastné konce.

Po filmech Bláznivá, zatracená láska a Gangster Squad – Lovci mafie se Emma Stone a Ryan Gosling opět setkávají na jednom plátně. Tentokrát nám v novém traileru k muzikálu La La Land dokazují, že kromě hraní jim není cizí ani tanec a zpěv.

Hlavními postavami příběhu jsou osamělí umělci – herečka Mia (Stone) a jazzman Sebastian (Gosling), kteří mají problém najít své místo ve světě, ovšem jen do chvíle, než se poznají. Vše se odehrává v Los Angeles, jenže i když je snímek situován do současné doby, jeho zpracování je stylizováno do starších romantických muzikálů jako je například My Fair Lady nebo Setkáme se v St. Luis.

Režisérem a zároveň autorem scénáře je Damien Chazelle, který stojí za oscarovým snímkem Whiplash. Chazelle si původně pro role ústřední dvojice vybral Emmu Watson a Milese Tellera, se kterým spolupracoval právě na Whiplashi, ale nakonec zvolil Stone a Goslinga. Kromě nich se ve filmu objeví J. K. Simmons, John Legend nebo Finn Wittrock. Muzikál bude mít u nás premiéru v lednu příštího roku a soudě podle traileru, nás čeká pořádná porce romantiky a kvalitní hudby.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také